Реферат «Міжнародні відносини між Україною та Туреччиною», 2006 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 22.05.2010 17:59 · від Nastya · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Конфронтація і взаємодія між українством і турками в давні часи. 2. Україна і Туреччина у ХVII ст. 3. Трансформації у міжнародних відносинах між Україною і Туреччиною, які відбулися протягом ХХ ст. 4. Радянська Україна у зовнішній політиці Туреччини. 5. Відновлення та розвиток двосторонніх відносин в ХХ столітті. 6. Україна – Туреччина на початку ХХI століття. 7. Співробітництво між Києвом та Анкарою.

Висновок

З урахуванням викладеного вище, Київ та два головних турецьких міста мають значні перспективи подальшого культурного співробітництва. Вони визначаються, насамперед, статусом Туреччини як дружньої держави, динамічного торговельного партнера, що у політичному плані користується повагою і підтримкою США та європейського альянсу, справляючи разом з тим дуже великий вплив на певні етнополітичні процеси в середині України. Таким чином, дружні, добросусідські відносини між нашими державами, взаєморозуміння та взаємоповага на рівні обох народів є запорукою миру, стабільності та економічного процвітання в Чорноморському регіоні.

Коментар модератора

24 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення