Реферат «Імпресіонізм», 2004 рік

З предмету Література · додано 22.05.2010 18:00 · від Nastya · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ. Визначення імпресіонізму. Загальна характеристика. 2. Перші серйозні спроби осмислення імпресіонізму. Історія розвитку. 3. Перші імпресіоністи. 4. Боротьба з Салоном та інші складнощі на шляху перши представників імпресіонізму. 5. Імпресіонізм в музиці. 6. Епоха, яка породила імпресіонізм. 7. Імпресіонізм в літературі. 8. Висновок. Відмінність між імпресіонізмом у літературі та в живописі.

Висновок

На відміну від імпресіонізму в живописі, що являє собою певну школу - певний самостійний метод образотворчого мистецтва, літературний імпресіонізм ніколи не був чітко оформленим художнім явищем, зі своїми гуртками і маніфестами (як романтизм, символізм, футуризм та інші). Хоча в цей час його вплив в літературі розповсюдився дуже широко, “народившись в Парижі, він поширився далеко за межі Франції, з'явившись в літературах Англії, Іспанії, Німеччини, Росії, України, Америки, Японії, Австрії, Скандинавських країн зачепивши всі жанри: поезію, прозу, драматургію. З а таких умов навряд чи потрібно шукати в художній літературі “чистих” імпресіоністів, принаймні у французькій літературі. Імпресіонізм ніби накладається на інші художні методи(реалізм, натуралізм, символізм), тісно переплітаючись, змішуючись з ними у творчості одного і того самого письменника або поета (наприклад Гонкурів, котрі були зачинателями одночасно і імпресіонізму, і натуралізму, або Верлена, котрого можна назвати і імпресіоністом, і символістом).

По-друге, імпресіонізм, як в літературі так і в живописі, не є застиглим й нерухомим явищем, що завжди дорівнює собі, а через свою початкову двоєдність - суб'єктивне враження художника від предметів об'єктивного світу - схильний певним коливанням і еволюції в одну чи іншу сторону.

Коментар модератора

12 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?