Курсова робота «Організація механічної дільниці з виготовлення кришки Кр1», 2010 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 22.05.2010 17:16 · від Katty-Katty · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Визначення фондів часу роботи обладнання і працівників 4 2. Визначення типу виробництва 5 3. Вибір методу організації виробничого процесу 8 4. Розрахунок кількості обладнання та вибір виду його розміщення 9 5. Розрахунок чисельності основних робітників 13 6. Організація допоміжних господарств 16 6.1. Організація ремонтного господарства 16 6.2. Організація інструментального господарства 20 Висновки 26 Література 28 Додатки А Стандарт-план роботи потокової лінії Б Графіки багатоверстатного обслуговування В Епюри міжопераційних запасів

Висновок

Курсову роботу розпочато з визначення фондів часу роботи обладнання та працівників.

В першому розділі було знайдено номінальний фонд часу роботи обладнання та працівників, а потім на його основі, з урахуванням часу на планові ремонти та переналагодження обладнання, було вирахувано дійсні фонди часу їхньої роботи. Таким чином дійсний фонд роботи обладнання склав 3928 год., а дійсний фонд часу роботи робітників – 2006 год.

Другим етапом курсової роботи стало визначення типу виробництва. На основі низки чинників, коефіцієнта закріплення операцій та характеристик типів виробництва необхідно було обрати відповідний тип виробництва. Зробивши необхідні розрахунки та проаналізувавши усі показники, було зроблено висновок, що випуск кришки Кр1 належить до масового виробництва.

У третьому розділі ми обирали метод організації виробничого процесу. Для цього також було проаналізовано показники та чинники, доцільність то-го чи іншого методу. Найдоцільнішим та економічно вигідним виявився потоковий метод виробництва продукції.

Четвертим етапом роботи були розрахунки кількості обладнання та вибір методу його розміщення. Було розраховано випуск деталей за період обороту лінії, який склав 578 штук; ефективний фонд роботи часу обладнання потокової лінії за зміну, що склав 446 хвилин; такт – 0,38 хвилин на штуку та кількість робочих місць на операціях. За розрахунками цього розділу було побудовано стандарт-план роботи потокової лінії та графіки змін оборотного запасу за парами операцій.

Після виконання чотирьох розділів ми обчислили чисельність основних робітників. У п’ятому розділі обчислили при виконанні певних умов норму багатоверстатного обслуговування та норми часу на виконання операцій. За даними розрахунками було побудовано графіки багатоверстатного обслуговування для деяких операцій.

У шостому розділі було розраховано:

- трудомісткість ремонтних робіт, робіт з міжремонтного обслуговування, кількість необхідних робітників та обладнання для виконання цих робіт з метою організації ремонтного господарства;

- машинний час роботи інструменту, його кількість, норму зношення та кількість вимірювальних інструментів – з метою організації інструментального господарства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?