Курсова робота «Особистість в організації. Структура особи, характеристики особи та їх прояви у поведінці, діяльності, спілкуванні», 2008 рік

З предмету Інше · додано 22.05.2010 15:57 · від LeVi · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні основи особистості в організації 1.1. Поняття особистості 1.2. Структура особи 1.3Характеристики особи та їх прояви у поведінці, діяльності, спілкуванні 1.3.1. Темперамент 1.3.2. Характер 1.3.3. Здібності 1.3.4. Емоції 1.3.5. Вольові якості 1.3.6. Мотиви й мотивація 2. Загальна характеристика Богородчанського виробничого управління підземного зберігання газу 2.1. Історія виникнення підприємства, характеристика продукції (робіт, послуг) 2.2. Аналіз основних техніко-економічних показників діяльності БВУПЗГ 2.3. Аналіз внутрішнього середовища організації 3. Рекомендації для оптимізації умов діяльності Висновки Список використаних джерел

Висновок

Поняттям «особистість», позначають конкретну людину, представника певної соціальної групи, наділеного розвиненими на основі задатків індивідуальними особливостями.

Особистість — своєрідний продукт спілкування і взаємодії людей. Щоб зрозуміти людину як особистість, необхідно знати її соціальне середовище, картину і характер взаємовідносин зі світом. Така картина формується у різних соціальних (еталонних) групах: у сім'ї, серед колег по роботі, у колі друзів, під впливом родичів тощо. У кожної людини є 5—6 таких груп, які впливають на її поведінку. Людина формує свою картину світу у спілкуванні з іншими, виконуючи при цьому певні соціальні ролі.

Структура особистості охоплює:

— загальнолюдські властивості (відчуття, сприйняття, мислення, пам'ять, воля, емоції);

— соціально-специфічні риси (соціальні установки, ролі, ціннісні орієнтації);

— індивідуально-неповторні риси (темперамент, поєднання ролей, самосвідомість).

Для дослідження особистості, характеристик особи, а саме працівників геологічної служби БВУПЗГ (5 осіб), було проведено дослідження, тестовим методом.

В результаті проведення тестування методикою В.Норкідзе (8 питань, «так»-«ні») та методом Е.Жарикова (8 питань, визначення «пріоритетів) було виявлено, що в більшості працівників переважають сангвіністично-холеричні ознаки, хоча інші типи також наявні в усіх опитаних.

Щодо типу мислення, в усіх – лівопівкулеве мислення переважає ( 10 питань, відповідь у вигляді оцінки).

Тест на визначення типу характеру не показав «чистого» типу акцентуації характеру ні для кого, з опитаних, загалом притаманні риси демонстративного, гіпертимічного і циклотомічного, або стійкого, тривожного-боязливого і емотивного типу.

Для оптимізації умов діяльності начальнику служби бажано перед сангвініком безперервно ставити нові і, якщо є можливість, цікаві завдання, які вимагали б від нього зосередженості і напруження; контролювати діяльність холерика якомога частіше; в роботі з ним неприпустимі різкість і невитриманість, оскільки це може викликати негативну реакцію у відповідь; водночас будь-який його негативний вчинок має бути вимогливо і справедливо засуджений; флегматика необхідно залучати до активної діяльності і зацікавити; він потребує систематичної уваги; для меланхоліка неприпустимі не тільки різкість, грубість, а й підвищений тон, іронія; про його вчинок, провину краще поговорити наодинці; для меланхоліка вкрай необхідним є прояв особливої уваги, вчасна оцінка успіхів, рішучості та волі.

Начальнику геологічної служби слід пам’ятати, що різноманіття потреб особистості формує мотив її діяльності. Він повинен знати потреби своїх підлеглих, це зможе допомогти уникнути конфліктів, раптового звільнення працівника тощо.

Працівникам з однаковими здібностями, керівникові слід надавати рівноцінні посади, завдання, для ефективного використання їх потенціалу.

Коментар модератора

45 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення