Реферат «Gap – аналіз як інструмент оцінювання цілей підприємства та очікуваних результатів від політики дій», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 19.05.2010 22:22 · від Лина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття Gap аналізу 2. Види розривів у Gap аналізі 3. Процес реалізації Gap аналізу Висновок Список використаних джерел.

Висновок

Отже, у результаті проведеного дослідження, ми можемо сказати, що GAP-аналіз є надзвичайно важливим інструментом при аналізі діяльності підприємства. Крім того, що даний вид інструменту аналізує не тільки розриви, які спостерігаються в діяльності компанії, він ще й досліджує у яких саме сферах відбувається розрив, чим він може бути спричинений, наводить рекомендації щодо подалання розриву. Варто зазначити, що одним з результатів GAP-аналізу обов’язково мають бути рекомендації щодо виправлення тієї ситуації, яка склалася.

У результаті даної роботи ми виявили, що розриви на підприємстві бувають декількох видів, але найбільш розповсюджені з них ринкові, організаційні та стратегічні. Також ми визначилися з тим, що процес GAP-аналізу відбувається в 5 основних етапів: опис поточної ситуації, формулювання бажаної ситуації, прогноз розвитку, планування дій та реалізація. Паралельно здійснюється також контроль за проведенням GAP-аналізу.

На останок варто зазначити, що GAP-аналіз – не відособлений метод дослідження. Він використовує певний інструментарій, який при цьому залежить від етапу проведення аналізу.

Наприклад, при описі поточної ситуації використовуються маркетингові дослідження, фінансовий аудит, експертні інтерв’ю, карти позиціонування та інше.

При формулюванні бажаної позиції компанії використовують мозковий штурм. фокус – групи, кабінетні інтерв’ю та SWOT аналіз.

При прогнозуванні використовують PEST аналіз, метод експертних оцінок та математичні моделі.

Безпосередньо при аналізі розривів використовують метод опитування персоналу, експертні інтерв’ю, тестування, експерименти та мозкові штурми.

Коментар модератора

21 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?