Курсова робота «Організація як об'єкт менеджменту», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 18.05.2010 13:56 · від Na$ty · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Загальна характеристика організацій 6 1.1. Ознаки організації 6 1.2. Параметри діяльності організації 7 1.3. Модель організації 11 Розділ 2. Управління організацією в умовах ринку 17 2.1. Роль та значення організації 17 2.2. Функції управління організації 19 2.3. Структурна побудова організації 21 Розділ 3. Еволюція організацій в сучасних умовах 23 Висновки 30 Список використаних джерел 31

Висновок

Будь-яка організація знаходиться в середовищі і функціонує в тому випадку, коли середовище дає йому таку можливість. Для визначення майбутньої поведінки організації її керівництву потрібно мати уяву як про внутрішнє, так і про зовнішнє середовища, їх потенціали і тенденції розвитку, а також знати місце своєї організації в середовищі. Складові частини внутрішнього та зовнішнього середовища мають позитивний або ж негативний вплив на діяльність менеджера. Коли ним виявляються, систематизуються, вивчаються та вчасно попереджуються різні негативні фактори впливу середовищ, то тоді функціонування його фірми або підприємства відбуватиметься без перешкод.

Перехід до ринкових відношень вимагає трансформації системи управління. Таким чином необхідний розгляд нової системи управління адекватної тій, яка склалась. Ринок потребує, як продуманої господарської роботи, так і надійної теоретичної основи. Особливу актуальність мають питання менеджменту теоретичні та практичні. Основна функція менеджменту - організація режиму функціонування суб`єкту, що залежить від управлінського продукту. Чим краще управлінський продукт, тим краще функціонує і дає позитивні результати організація (фірма).

Будь-яка організація, розвиваючись, проходить певні періоди. Їх послідовність завжди однакова, і на кожному організацію і її керівника підстерігають пастки, здатні, минаючи наступні етапи, привести до стагнації. При цьому на кожному етапі виникають різні проблеми, потреби й можливості, характерні саме для даного періоду.

У цілому можна сказати, що управління організацією ґрунтується на строгій регламентації функціональних завдань виробничих і обслуговуючих підрозділів. Це, безумовно, потужний фактор і застава успішного менеджменту, однак у такій побудові організації знижуються можливості прояву ініціативи з боку, як керуючих працівників, так і підлеглих, при цьому загальне бачення й концепція подальшого розвитку підприємства не є продуктом колективного розв'язку, а часто нав'язує власником, який має більша вага в активах фірми.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?