Курсова робота «Особливості зовнішньоекономічної підприємств металургійної галузі в умовах нестабільності», 2009 рік

З предмету ЗЕД · додано 17.05.2010 17:08 · від katedon777 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Зовнішньоекономічна діяльність підприємства: основні поняття та категорії, роль на підприємстві 2. Організаційно-правові умови здійснення зовнішньоекономічної діяльності підприємства 3. Особливості зовнішньоекономічної підприємств металургійної галузі в умовах нестабільності Висновки Перелік посилань

Висновок

1. Чорна металургія – одна з найважливіших галузей в Україні. Вона впливає як на мікро- так і на макрорівень розвитку держави.

2. У 2007-2008 роках почалася криза в металургійної галузі. Ії причинами були: зниження попиту майже у сіх регіонах, що стало причиною падіння вартості металопродукції, а також загострило конкуренцію на ринку змогли залишитися лише ті виробники, які зуміли максимально знизити собівартість продукції; звуження внутрішніх ринків; зростаюча хвиля протекціонізму ;високий рівень використання вітчизняними підприємствами боргових ресурсі, деномінованих у доларах; щорічний спад активності, який припав саме на початок кризи.

3. Від кризи постраждали багато країн, але в Україні криза в металургійної галузі була найвідчутнішою, тому що українська економіка дуже орієнтована на експорт.

4. Донецька область має найпотужніший потенціал розвитку металургійної галузі. Про великі потенційні можливості Донецького регіону в сфері експортної діяльності наочно свідчить той факт, що область є промислово розвиненим, експортооріентованим регіоном України, який забезпечує 20% загальнодержавного обсягу реалізованої продукції. За своїм внеском у сукупний вітчизняний експорт та імпорт товарів і послуг Донецька область продовжує займати лідируючи позиції в Україні з часткою біля 22% експорту продукції України.

Тому,звісно, криза також відобразилася на економіці регіону:скоротився обсяг виробництва, експорт продукції, почалась зупинка роботи металургійних комбінатів.

5. Із-за кризових явищ виробники металу втратили багато світових ринків, зокрема, США, Польща,Великобританія. Але на ринку Китаю, Індії та Лівану спостерігалося підвищення експорту. Нарощування експорту в даному напрямку стало можливим за рахунок збільшення цінового ресурсу конкурентоспроможності українських компаній внаслідок девальвації гривні, а також більш низької вартості сировини

6. Але вже можна констатувати стабілізацію падіння виробництва металургійної продукції, а саме сталі, прокату та чавуну. Динаміка експорту почала мати позитивне значення з листопада 2009 року.

Коментар модератора

50 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення