Курсова робота «Управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємства», 2006 рік

З предмету ЗЕД · додано 17.05.2010 12:11 · від Арина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти менеджменту ЗЕД 4 1.1. Зовнішньоекономічна діяльність у структурі міжнародних економічних відносин 4 1.2. Особливості зовнішньоекономічної діяльності 5 1.3. Менеджмент ЗЕД 7 1.4. Управління зовнішньоекономічною діяльністю на підприємстві 9 Висновки до розділу першого 13 Розділ 2. Управління ЗЕД Відкритого акціонерного товариства «Запорізький завод феросплавів» 14 2.1. Коротка характеристика підприємства 14 2.2. Організаційна структура ВАТ «ЗФЗ» 16 2.3. Управління ЗЕД на підприємстві 20 Висновки до розділу другого 23 Загальні висновки 24 Список використаної літератури 25

Висновок

Міжнародні ділові операції, як і внутрішні, є результатом визначених управлінських дій: прогнозування і планування, організації, мотивації, керівництва, контролю і т.д. Звичайно, всі зазначені функції менеджменту в зовнішньоекономічній діяльності мають істотні особливості.

На думку ряду спеціалістів, поняття "зовнішньоекономічна діяльність" (ЗЕД) з'явилось в Україні з початком економічної реформи, в 1987 р. Одним з центральних напрямків даної економічної реформи була децентралізація зовнішньої торгівлі, надання підприємствам права безпосереднього виходу на зовнішній ринок і стимулювання розвитку ЗЕД на рівні господарських суб'єктів.

В число основних видів ЗЕД включають:

- міжнародну торгівлю;

- міжнародний лізинг;

- використання активів з-за кордону;

- контрактні форми ЗЕД;

- міжнародні інвестиції.

Аналізоване підприємство здійснює широкий набір зовнішньоекономічних операцій. Виконуючи дану курсову роботу ми з’ясували особливості менеджменту ЗЕД на підприємстві. Управління зовнішньоекономічною діяльністю на «Запорізькому заводі феросплавів» здійснює відділ зовнішньоекономічних відносин. Ефективність цієї діяльності забезпечується наступними заходами: зменшенням витрат на експортно-імпортні операції, врахуванням досвіду закордонних підприємств, оперативною організацією взаємозв’язків між підрозділами, врахуванням останніх досягнень у менеджменті ЗЕД.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення