Реферат «Етнокультурна специфіка ведення переговорів», 2010 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 16.05.2010 15:46 · від z · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Проблема дослідження національних особливостей ведення переговорів 2. Національні особливості ведення переговорів Висновок Список використаних джерел

Висновок

Результати переговорів залежать від прийомів їх ведення, способів мовленнєвого впливу, культури ділового спілкування, тобто дотримання правил добропорядного тону, шанобливого ставлення до партнера, толерантності, терпимості до недоліків у характерах і поведінці людей.

Вступаючи у міжнародні переговори, треба завжди мати на увазі, що люди дивляться на вас, як на представника вашої держави і вашого народу; кожне неприродне і непотрібне наслідування справляє негативне враження, крім того ніхто за рубежем від нас не чекає, що ми станемо поводитися точно також, як француз, араб, кожна людина є плодом свого виховання, а кінець кінцем, історії своєї країни.

Потрібно завжди поводитися, як гідний представник держави; і напевно, де б людина не знаходилася, найважливішим в її поведінці залишається відчуття такту.

Вступаючи в ділові контакти, необхідно проявляти також певне відчуття терпимості до прав інших народів, не слід забувати про це особливо при прояві релігійних або політичних переконань.

Коментар модератора

19 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?