Дипломна робота «Оцінка фізичного розвитку школярів, що проживають на радіоактивно забрудненій території», 2006 рік

З предмету Біологія · додано 15.05.2010 14:59 · від Иван · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ І. Огляд літератури 7 1.1. Морфофункціональні особливості фізичного розвитку організму людини 7 1.2. Вплив малих доз радіації на дитячий і дорослий організм 10 1.3. Віддалений вплив радіації на фізичний розвиток дітей, які проживають на контамінованих радіонуклідами територіях 13 Розділ ІІ. Власні дослідження 23 2.1. Контингент і методика дослідження 23 2.2. Результати дослідження та їх обговорення 26 Висновки 50 Список використаних джерел 51 Додатки 61

Висновок

1. Зниження показників фізичного розвитку підлітків, обумовлено проживанням на контамінованих радіонуклідами територіях, вказує на зниження адаптаційних можливостей їх організму загалом.

2. Дослідження особливостей фізичного розвитку підлітків за основними соматометричними показниками, виявило сповільнення фізичного і статевого розвитку у 13-14 річних хлопців і 16-17-річних дівчат, які зазнають низькоінтенсивного опромінення.

3. Зниження рівня гармонійності фізичного розвитку обумовлено переважно затримкою росту, яка збігалась із зниженням маси тіла або окремо показником зменшення маси тіла.

4. Підлітки, які проживають у зоні впливу малих доз радіації, характеризуються меншими величинами життєвої ємності легень у порівнянні з дітьми з екологічно чистої зони, що свідчить про зниження функціональних можливостей системи дихання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?