Курсова робота «Основи побудови податкової системи та її шляхи оптимізаціїї», 2007 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 17.05.2010 01:13 · від juice · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Теоретичні основи побудови податкової системи 6 1.1. Історичні аспекти розвитку податкової системи 6 1.2. Податкова система – основа економічної системи 8 2. Аналіз структури податкової системи України 12 2.1. Непряме оподаткування в Україні 12 2.2. Механізм прямого оподаткування в Україні 17 2.3. Актуальні проблеми співвідношення прямих і непрямих податків 23 3. Шляхи оптимізації податкової системи 26 3.1. Аналіз стану й напрямки розвитку податкової системи України та її вплив на зростання економіки 26 Висновок 31 Література

Висновок

Основними недоліками чинної податкової системи є її надмірна заплутаність (як теоретичних тлумачень, так і в практичному застосуванні), велика кількість податків, високі ставки. Тобто на сьогодні податкова система продовжує виконувати лише фіскальну функцію. У цілому вона потребує упорядкування і перегляду податкових ставок. При цьому необхідно враховувати, що Податковий кодекс – дуже складний документ, оскільки він втручається у сферу численних суб'єктів підприємницької діяльності. Важливо дуже виважено сформувати його за змістом, гармонізуючи інтереси держави, юридичних і фізичних осіб.

Великі надії платники податків покладали на введення Податкового кодексу. Новий Податковий кодекс повинен звільнитися від недоліків чинної податкової системи, зберегти все раціональне, врахувати нагрома-джений позитивний досвід, стабілізувати систему податків. Потрібно позбутися практики прийняття податкових законодавчих актів "заднім числом". Усі зміни повинні вноситися тільки під час формування бюджету на майбутній рік з тим, щоб вони ставали відомими платнику податків заздалегідь.

Податковий кодекс повинен бути надійним гарантом стабільності вітчизняного податкового законодавства, його адаптації до правового поля єдиної системи, а також запорукою подальшого інтегрування України у світове співтовариство.

Надії платників податків поки що не виправдні, тому що до цього часу вносяться зміни до проекту Податкового кодексу і його до цього часу не прийнято.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали