Курсова робота «Врахування особистих рис працівника в процесі формування колективу міжнародної фірми», 2009 рік

З предмету ЗЕД · додано 13.05.2010 13:56 · від Артем · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1: теоретичні основи підбору персоналу 1.1. Історія виникнення поняття «підбору персоналу» 5 1.2. Особливості формування та управління міжнародним колективом 8 1.3. Проблеми підбору персоналу та відношення до кадрових проблем вітчизняних та закордонних керівників 13 Роділ 2. Аналіз ефективності діяльності тов «фавор» 2.1. Характеристика підприємства та аналіз ефективності його діяльності 18 2.2. Аналіз ЗЕД підприємства 27 2.3. Аналіз потреби в персоналі 36 Роділ 3. Врахування особистих рис працівника в процесі формування колективу міжнародної фірми 3.1. Функції психіки у процесі праці 40 3.2. Менталітет, як фактор впливу на формування команди 42 Висновки 50 Список використаної літератури 52 Додатки 54

Висновок

Таким чином історія підбору персоналу надзвичайно важлива та цікава для дослідження. Вона пройшла тяжкий тернистий шлях в силу того, що здавна цю науку вважали лише додатковою. Але нові реалії показують нам, що підбір необхідного персоналу не менш важливий, ніж отримання прибутку організації, а часто і більш важливий. Нажаль, неможна сказати, що управління та підбір персоналу досягли необхідного рівня. Особливо гостро ця проблема стоїть в Україні. Часто значення персоналу не береться до уваги українськими керівниками, але поступово приходять молоді управлінці, які розуміють суть підбору та управління персоналом, тому тенденція повинна поступово покращитися.

Також можна стверджувати, що підбір персоналу в міжнародній фірмі багато в чому залежить від психічних властивостей потенційних працівників.

Психічні властивості — сталі якості людини, які зумовлюють її поведінку і результативність діяльності. Це темперамент, характер, здібності, світогляд, знання, переконання тощо. Між психічними процесами, станами і властивостями особистості існують тісні прямі і зворотні зв’язки. Так, психічний стан людини впливає на перебіг психічних процесів. Він може перетворюватися на властивість особистості, яка, у свою чергу, зумовлює виникнення певного стану. У сукупності психічні процеси, стани і властивості особистості формують психологічний потенціал працівника і зумовлюють результативність його діяльності.

Так як на психічний стан людини впливають різноманітні фактори, такі як: клімат, погода, добробут, інші люди та інш. То можна стверджувати, що білшість людей, що живуть на певній території, в певному кліматі, та мають приблизно рівний добробут мають однаковий або схожий психічний стан.

В залежності від психічного стану людини, змінюється і продуктивність її праці. Аналізуючи ці фактори можна планувати склад робочого колективу.

Коментар модератора

Робота нормальна

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?