Курсова робота «Депозитні операції банків та їх розвиток», 2007 рік

З предмету Банківська справа · додано 12.05.2010 21:42 · від Юля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1.Суть і розвиток депозитних операцій банку 5 2. Аналіз депозитних операцій ВАТ «ФОЛЬКСБАНК» 16 3. Проблеми та перспективи розвитку депозитних операцій в Україні 26 Висновки 32 Список використаних джерел 36

Висновок

Одним із найголовніших складових елементів діяльності банку, що суттєво впливає на формування прибутку, є ресурсна база банку. Особливе місце серед заходів, спрямованих на забезпечення кредитними ресурсами в достатньому обсязі та високої якості, займає розробка механізмів формування депозитних ресурсів банку з метою залучення банком найдешевших і найраціональніших з точки зору їх використання, коштів юридичних та фізичних осіб.

Розширення депозитної бази має для банків надзвичайно важливе значення, оскільки різниця між процентними ставками за кредитами та депозитами є стабільнішою частиною прибутку банку.

В останній час все більшої актуальності набуває розвиток системи страхування депозитів у банках, необхідність якої визнана більшістю країн світу.

У цілому система страхування депозитів переслідує три найважливіші цілі:

• забезпечення високої норми накопичення;

• забезпечення стійкості банківської системи;

• соціальний захист вкладників

Всі депозитні операції у ВАТ «ФОЛЬКСБАНКУ» розподілено на два блоки: корпоративний та індивідуальний. Причому, більшу частину займають депозити фізичних осіб. Для подальшого розвитку депозитних операцій з фізичними та юридичними особами та збільшенням даного джерела в ресурсній базі доцільно удосконалювати існуючі та впроваджувати нові інструменти, методи та моделі. На основі проведеного дослідження можна зробити висновок, що можливості банків по залученню коштів фізичних та юридичних осіб обумовлені такими факторами, як: загальна стабільність банківської системи та рівень довіри населення до неї, з іншого – рівень доходів населення і прибутку суб’єктів господарювання. Також, значний вплив здійснюють технології банку, що використовуються з метою мобілізації коштів. Ключову роль в конкурентній боротьбі відіграють цінові методи (процентна ставка) та нецінові методи (асортимент депозитних послуг, наявність додаткових послуг, швидкість та якість обслуговування та ін.) В умовах розвитку банківської системи на сучасному етапі саме процентна відіграє вирішальну роль.

На мою думку, необхідно вдосконалити законодавчу базу щодо повернення вкладів, підвищити захищеність всіх категорій вкладів та поступово переводити банківську систему в стан, якій в більшої мірі відповідає вимогам світового співтовариства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?