Реферат «Дослідницький університет В. Гумбольдта. Модель «ідеального університету» Джона Ньюмена», 2008 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 12.05.2010 07:31 · від Пікалова Надія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ 1. «Дослідницький університет» В. Гумбольдта 3 Розділ 2. Модель «ідеального університету» Джона Ньюмена 7 Висновок 9 Перелік використаної літератури 10 Тестові завдання 14

Висновок

Феномен гумбольдтівського університету полягає в тому, що його основними принципами функціонування стало сполучення викладання і наукових досліджень, свобода вибору як у викладача, так і студентів, автономія університетської корпорації по відношенню до державних інститутів. Нова організація університетського життя у німецькому університеті зумовила також виникнення у динаміці розвитку університетів ієрархічної багаторівневої системи наукових ступенів та звань.

Нові часи змінюють усталені погляди на спроможність моделі гумбольдтівського університету відстояти «ідею університету». Але водночас, на думку багатьох, ця модель себе ще не вичерпала і значна кількість університетів у світі притримується принципів діяльності, закладених ще на початку ХІХ ст. В. Гумбольдтом.

Дві концепції розвитку університету – «дослідницький університет» В. Гумбольдта та «інтелектуальний університет» Джона Ньюмена – стали основоположними не тільки для ХІХ ст., але й для усіх подальших концепцій та моделей «класичного університету».

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?