Реферат «Податкова система Республіки Чад», 2001 рік

З предмету Економіка · додано 11.05.2010 15:40 · від Валерия · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Феодальна система оподаткування в Чаді в доколоніальний період 2. Становлення системи оподаткування в Республіці Чад під час колонізації 3. Податкова система Чаду після проголошення незалежності та її особливості 4. Зміни в податковій системі Республіки Чад Список використаної літератури

Висновок

Республіка Чад – це країна в Центральній Африці, столицею якої є місто Нджамена. Загальна площа Республіки 1284 тис. кв. км. Населення складає 5,1 млн. чол. Державною мовою в країні є французька. Щодо релігій, то основними є іслам та традиційні вірування. Грошова одиниця – франк КФА.

Сучасна податкова система в Республіці Чад досі зберігає багато речей, які дісталися їй в спадок від колоніального режиму.

Загальні принципи структури податкової системи в країні визначає пакет законодавчих документів, прийнятих парламентом Республіки. Податкове законодавство в більшості випадків побудоване у вигляді колишньої метрополії(французька). Система оподаткування застосовувалась для іноземних підприємств та запроваджувалась французькою адміністрацією.

Податкова система Республіки Чад складалась в колоніальний період. Проте деякі історичні згадки свідчать, що збирання податків існувало і в доколоніальну епоху. В багатьох країнах Центральної Африки вже застосовувались найпростіші форми податків. Вони обслуговували так званих монархів, королів, намісників округів та ін. В період колонізації податки мали іншу форму.

Якщо розглядати історію формування податків, то в розвитку системи оподаткування Республіки Чад можна виділити наступні 3 етапи:

1. феодальна система оподаткування – так звана «система внесків»;

2. метропольна (французька) система оподаткування або податки метрополії;

3. сучасна система оподаткування.

Для кращого розуміння сучасної системи оподаткування Чаду, необхідно звернутись до її джерел, оскільки податок має не лише економічний аспект, але й елемент історії народу.

Коментар модератора

16 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?