Реферат «НЛП у рекламі та при влаштуванні на роботу», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 11.05.2010 15:26 · від Валерия · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття НЛП та історія його розвитку 4 2. Застосування НЛП у рекламі 7 3. НЛП при влаштуванні на роботу 12 Список використаної літератури 17

Висновок

Якщо поглянути на кількість запитів слова «НЛП» в Інтернеті (наприклад Google), то можна помітити, що масова цікавість до абревіатури НЛП досить висока. Втім, це досить зрозуміло. По-перше, НЛП на сьогоднішній день є найбільш методичним і найбільш орієнтованим на практику напрямком з усієї психології. По-друге, що досить важливо, НЛП не настільки обмежене як інші психологічні напрями прив’язкою до терапії, та має величезну кількість технологій, орієнтованих на застосування у діловому та повсякденному спілкуванні, управлінні, продажах, рекламі, пропаганді та інших видах комунікацій, де використовується психологічний вплив.

НЛП – абревіатура, що розшифровується як «Нейролінгвістичне програмування». Це наука і мистецтво про особисті майстерності комунікації. НЛП – це досить потужна психотехніка, яка допомагає переконувати співрозмовника в своїй точці зору непомітно для нього, використовуючи як вербальні, так і невербальні засоби спілкування. Фахівці визначають НЛП як «мистецтво і науку вдосконалення особистості».

Дослідженню НЛП присвятили свої роботи такі вчені як Є. Булигін, О. Любимов, Ф. Пуселік, Б. Люіс, Р. Бендлер, Д. Гріндер, С. Андреас, Г. Бейтсон, Д. О’Коннор, Д. Сеймор, Ч. Фолкнер, Р. Реді, К. Бертон, О. Каптерєв та інші.

Якщо поглянути на НЛП з наукової точки зору, то найбільш точним визначенням для нього буде «епістемологія» - наука про те, як ми знаємо і як пізнаємо. Якщо ж поглянути з практичної точки зору, то чітке визначення НЛП представлено в самій його назві – нейролінгвістичне програмування, тобто програмування психічних процесів безпосередньо через мову. Проте варто зазначити, що НЛП почало використовувати всі канали сприйняття і невербальну комунікацію.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали