Курсова робота «Заробітна плата – одна із форм доходів у ринковій економіці», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 10.05.2010 10:59 · від Елена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. Розділ 1. Заробітна плата – одна із форм доходів у ринковій економіці. 1.1. Сутність, функції і форми заробітної плати в ринкових умовах. 1.2. Причини диференціації заробітної плати. Висновки до першого розділу. Розділ 2. Процеси формування заробітної плати в Україні. 2.1. Динаміка рівня заробітної плати за 2005-2007 рр. та її вплив на мотиваційну поведінку працівників. 2.2. Концепція реформування заробітної плати в Україні. Висновки до другого розділу. Висновки. Список використаних джерел. Додатки.

Висновок

Проведений аналіз заробітної плати дає змогу зробити певні висновки, щодо її впливу на загальний рівень життя населення і в цілому на економіку країни:

1. Заробітна плата, як макроекономічна категорія є доходом, який формує платиспроможний попит населення, що стимулює структуру і розвиток виробництва. А відтак зниження реальних доходів працюючих, відхилення ціни на працю від її вартості призводять до звуження внутрішнього ринку, що є в свою чергу причиною скорочення виробництва.

В Україні, як правило, застосовують дві основні та одну додаткову системи заробітної плати: почасову, відрядну,преміальну.

Вибір того або іншого варіанту залежить від особливостей технологічного процесу, форм організації праці, вимог, що пред'являються до якості продукції або виконуваної роботи, стану нормування праці і обліку трудових витрат.

Заробітна плата виконує таких основних функції як: відтворювальну, мотиваційну, розподільчу, регулюючу та соціальну.

Реалізація цих, а в подальшому й інших заходів з удосконалення системи оплати праці в Україні дозволило б наблизити величину частки зарплати у витратах на виробництво до рівня економічно розвинутих країн, а оплату робочої сили - до европейских стандартів. Це зіграло б важливу роль у підвищенні рейтингу нашої країни.

2. Заробітна плата працівників формується під впливом різних умов : вартості життя, відмінностей в робочих місцях, нерівних здібностей працівників інституційних і географічних обмежень мобільності, дискримінація і інше. Непрестижність роботи або її унікальність, надлишок або нестача робочої сили, впливають на розміри її оплати на певрному періоді в економіці.

3. Заробітна плата, як і інші фактори економіки може змінюватись. Причини динаміки рівня цін можуть бути зовсім різні, такі, наприклад, як покращення чи погіршення стану економіки країни, дефіцит робочой сили, погіршення умов праці, та багато іншого. Номінальна заробітна плата одного штатного працівника у 2006 році порівнянно збільшилася на 24% ніж у 2005.Загальна сума заборгованності із виплатизаробітної плати протягом 2006 року зросла, але держава змогла зменьшити цей борг у 2007р. Також за періоди 2006 – 2007 рр. помітно змінилася реальна заробітна плата, у 2007 році вона зросла на 13,9% у порівнянні з попереднім роком. Також змінам піддалися і витрати населення, які перевищили у 2007 році темпи зростання доходів.

Аналіз ситуації, що склалась в Україні на ринку праці, вказує на відсутність дієвих важелів державного регулювання попиту на робочу силу та її пропозиції. Створення ефективного механізму регулювання в цій сфері потребуватиме, в першу чергу, розробки досконалої правової регламентації дій учасників ринку, політики доходів, системного вирішення економічних та демографічних проблем, які безпосередньо визначають стан ринку праці.

4.Ситуація в сфері реалізації трудового потенціалу України залишається складною. Протягом затяжного трансформаційного періоду відбулися знецінення і поступова деградація трудових ресурсів. Віддат реформування заробітної плати на Україні – є важливим кроком для удосконалення національної економіки.Спроби реформувати заробітну плату здійснювалися протягом всього періоду незалежності України.

Перший етап реформування розпочався в 1991 році з прийняттям Закону України «Про підприємництво», яким зазначалося, що суб’єкти господарювання набули права самостійно встановлювати фонд оплати праці, розробляти форми, системи і розміри заробітної плати. Тоді законом було встановлено досить високий соціальний стандарт для визначення гарантії мінімальної заробітної плати – мінімальний споживчий бюджет.

Другий етап реформування оплати праці пов’язаний з початком періоду стабілізації економіки наприкінці 90-х. У 2000 році було розроблено і схвалено Указом Президента України Концепцію подальшого реформування оплати праці. Йшлося насамперед про здійснення переходу до визначення заробітної плати як ціни робочої сили.

Нинішній етап реформування оплати праці передбачає наближення до світових соціальних стандартів, зазначених у Європейській соціальній хартії.

На сьогоднішній день перехід до ринкових відносин, конкуренція змушують підприємства позбутися зайвих працюючих, або скоротити витрати на оплату праці. Але в Україні відсутня ефективна державна політика зайнятості, зарплат і трудових доходів. Проводиться політика “заморожування” заробітної плати, що дає змогу економити витрати на робочу силу і зберігати зайву чисельність зайнятих у економіці.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення