Реферат «Позитиви та негативи глобалізації», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 08.05.2010 15:43 · від Juli4ka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Позитивний вплив глобалізації 6 Негативний вплив глобалізації 10 Наслідки глобалізації в Україні 19 Висновки 22 Список використаних джерел 24

Висновок

Однозначно відповісти на питання: що ж у кінцевому рахунку глобалізація несе країнам – загрозу чи нові можливості? на мою думку неможливо. Глобалізація є неоднозначним явищем. З одного боку, вона дозволяє великій кількості людей отримувати доступ до всього найкращого, що є у світі та дає потенціал збагатити людський досвід. З іншого – це явище створило нові форми небезпеки та соціальних загроз, яким треба протистояти. Безумовно, саме міжнародні організації спроможні на протидію всесвітнім викликам і оскільки Європейський Союз є найсильнішим із міжнародних утворень, то природно, що він безпосередньо мусить відігравати якнайактивнішу роль у глобалізаційному процесі, нівелюючи небезпеки та підвищуючи позитиви від глобалізації для всього людства. Оскільки викликана ринковими силами, сама по собі глобалізація не забезпечує ні справедливості, ні соціального прогресу, ні усування нерівності.

Коментар модератора

Багато інформації з інтернету. Але робота непогана.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення