Реферат «Глобалізм і антиглобалізм у геостратегічному контексті», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 08.05.2010 15:41 · від Juli4ka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Огляд літ-ри 1. «Донецький вісник наукового товариства ім. Шевченка», 2007, «Глобалізм як явище сучасного світу і його вплив на трансформацію особистості», В.Білецький; 2. «Дзеркало тижня», №28, 2007, «Антиглобалізм — ознака об’єднання світової економіки», Олег Гавриш; 3. «Український центр політичного менеджменту», 2008, «Чи можна об’єднати націоналізм і глобалізм?», Василь Лизанчук; 4. «ХайВей», 21 февраля 2008, «Перспективен ли украинский антиглобализм?», Алиса Селезнёва

Висновок

Жодна держава не може існувати ізольовано від світу, тому глобалізм є об’єктивним процесом сучасності. Він передбачає становлення єдиної світової системи, підпорядкованої однаковим правилам, нормам і цінностям сумісної життєдіяльності.

Глобалізм та антиглобалізм – два протилежні між собою явища. Можна сказати дві сторони однієї медалі. Однак вони досить щільно взаємопов’язані і одного не може існувати без іншого.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення