Курсова робота «Об'єкт злочину», 2004 рік

З предмету Право · додано 27.12.2006 01:24 · від Cema · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Поняття об’єкта злочину 4 1.1. Суспільні відносини як об’єкт злочину 10 Розділ 2. Види об’єктів злочинів 20 2.1. Класифікація об’єктів злочину „за вертикаллю” 20 2.2. Класифікація об’єктів злочину „за горизонталлю” 23 Розділ 3. Предмет злочину 26 3.1. Відмінність об’єкта злочину від предмета злочину 26 3.2. Відмінність предмета злочину від засобів вчинення злочину 26 Розділ 4. Потерпілий від злочину 28 Висновок 32 Список використаної літератури 33

Висновок

Мені здається, що сформовані на початку роботи завдання (у «Вступі») вдалося вирішити.

Принаймні, я старанно доводив, що правильне встановлення об'єкта злочинного посягання має важливе теоретичне і практичне значення. У роботі показано: у чому теоретичне, а в чому практичне значення.

Слід зазначити, що, проводячи кваліфікацію по об'єкту злочину, працівники стикаються з певними труднощами, бо об'єкт злочину, як правило, недоступний для прямого сприйняття. Для мене труднощі почалися в ході теоретичного сприйняття написаного правознавцями на цю тему. Я не намагався зрозуміти хто з них має рацію, а хотів зрозуміти, що з сказаного ними відповідає сучасним завданням кримінального законодавства. Зрозуміти і розповісти.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали