Реферат «Особливості маркетингу китайських фірм», 2008 рік

З предмету ЗЕД · додано 08.05.2010 00:10 · від Juli4ka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Діловий етикет 4 Ведення переговорів 4 Культ сім’ї в бізнесі 6 Поведінка в офісах 7 Ділові конфлікти 8 Зовнішній вигляд на робочому місці 8 Рукостискання 10 Ділові подарунки 10 Неформальні стосунки 10 Висновки 12 Список використаних джерел 13

Висновок

Китай є величезною глобальною фабрикою, оскільки велику кількість інвесторів вкладають свої гроші в його зростаючу економіку. За останнє десятиліття, китайська економіка добилася просто небувалих висот з ВВП в 2,225 трильйонів доларів.

Не дивлячись на зростаючу економіку китайського ринку, величезна кількість іноземних інвесторів розчаровується в ньому через складнощі, які тут виникають через розходження культур та непорозуміння. Місцевий сектор китайського ринку має свій власний стиль ведення бізнесу. Китайський ринок можна представити як нову виникаючу економіку, і кожному потрібно докласти немало зусиль, щоб успішно знайти своє місце в ній.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?