Реферат «Світовий досвід державної підтримки підприємництва», 2006 рік

З предмету ЗЕД · додано 08.05.2010 00:05 · від Juli4ka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Підтримка підприємництва в США Підтримка підприємництва в Японії Підтримка підприємництва в Росії Підтримка підприємництва в Україні Висновки Список використаної літератури

Висновок

Слід мати на увазі, що серед механізмів державного регулювання бізнесу немає ідеальних. Будь-який з них, даючи позитивний результат в одному випадку, неодмінно дасть негативні ефекти в інших, і тут нічого не можна змінити. Тоді виявляється, що від держави, яка збирається користуватися економічними інструментами регулювання бізнесу, вимагається постійний контроль над такими негативними ефектами. По суті йдеться про відповідальність держави за негативні наслідки власних рішень та дій. Наприклад, держава, намагаючись обмежити приріст грошової маси в обігу, провадить антиінфляційне регулювання, тобто проводить дефляційну політику. Цей захід ефективний з погляду опору інфляції. Проте, як правило, призводить до подорожчання центрального і банківського кредитів. Якщо процентні ставки зростають, підприємницьким структурам складніше фінансувати інвестиції і починається гальмування економічного розвитку, втому числі бізнесу.

Коментар модератора

10 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?