Курсова робота «Аналіз ринку робочої сили України», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 09.05.2010 19:31 · від nataliya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Ситуація на ринку робочої сили в докризовий період (2006-2007рр.) 1.1. Економічна ситуація та її вплив на зайнятість 4 1.2. Професії та заробітна плата 5 1.3. Тенденції та прогнози 13 2. Ситуація на ринку робочої сили в кризовий період 2.1. Світова фінансова криза та її наслідки, які вплинули на ринок робочої сили 15 2.2. Розвиток ринку робочої сили у 2009р 21 3. Прогнози щодо розвитку ринку в посткризовий період 26 Висновки 30 Перелік використаної літератури 31

Висновок

У результаті проведеного дослідження визначені тенденції зміни структури попиту на ринку робочої сили, що відбувалися у докризовий і відбуваються у кризовий періоди. Виявлені закономірності цих змін, зокрема, збереження, і, навіть, підвищення попиту на висококваліфікованих фахівців як традиційних, так і нових спеціальностей, що здатні працювати в нових економічних умовах і забезпечувати збереження ринкових позицій підприємств і установ. Ці закономірності проілюстровані у фаховому, регіональному розрізах, а також з позиції оплати праці. Визначено поле спеціальностей, фахівці з яких є найбільш затребуваними у кризовий період, а також складено прогноз щодо узагальнення найбільш пріоритетних професій, що будуть популярними у період пожвавлення і виходу з кризи (2010 р.).

Окреслено галузі, які будуть потребувати цих фахівців, узагальнено основні вимоги до них з боку роботодавців.

На прикладі спеціалістів зі зв’язків з інвесторами викладено логіку виникнення нових професій, визначено фактори, що ініціюють ці процеси.

Отримані результати дозволяють розвинути і поглибити науково-методичні підходи до прогнозування потреб економіки України у спеціалістах різного ділового спрямування, залежно від вектору дії факторів впливу.

Вони можуть бути покладені в основу великої наукової роботи щодо формалізованого описання тенденцій розвитку ринку робочої сили і складання на цій основі деталізованих прогнозів відносно перспектив існуючих професій, а також становлення нових, що має прикладне значення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали