Реферат «Розвиток комп’ютерних технологій», 2006 рік

З предмету Комп'ютери · додано 07.05.2010 20:57 · від Девушка_Индиго · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Комп’ютер – сучасне досягнення в інформаційних технологіях 4 2. Тенденції розвитку мобільних рішень в 2009 році 7 3. Майбутні перспективи: мобільні ноутбуки і ПК із змінною формою 8 Висновок 10

Висновок

Ось і закінчилась наша екскурсія в світ комп’ютерних технологій. Ми познайомились з основними,але далеко не всіма, поняттями, ідеями і досягненнями в цій захоплюючій області. Стало очевидним те, що спочатку здавалось неймовірним або сумнівним. Зокрема, ми переконались,що вже сьогодні комп’ютерна інформатика стала потужним інструментом, здатним полегшити нам вирішення багатьох складних завдань. Якщо пригадати, що ще 20-30 років тому назад громіздкі ЕОМ розміщувались в спеціальних обчислювальних центрах і обслуговувались лише операторами-професіоналами,то теперішні потужні компактні комп’ютери забезпечують спеціалістам широчезний доступ до автоматизованих банків даних і знань, а діапазон ефективного використання комп’ютерів з їх новітніми технологіями зростає з кожним днем.

Хочеться сказати, що комп’ютерні ігри, які є розвагами як для дорослих, так і дітей, і якими небезпідставно невдоволені батьки тих дітей,що бездумно проводять весь свій вільний час у світі нереальних героїв, є досить часто початком самого серйозного програмування. Мультимедійні програми комп’ютера дають нам можливість якісно відновити музику, показувати кіно і мультфільми, приймати і показувати телевізійні передачі, використовувати лазерні диски ( CD ROM ), на яких можна знайти безодню найцікавішої інформації. До наших послуг подорожі по бібліотеках і музеях всього світу, вивчення мов, історії, літератури і медицини, заняття музикою,художнім малюванням і архітектурою.

Знайомлячись з останніми досягненнями науки в цій сфері, ми бачимо, наскільки складний і високоорганізований комп’ютерний «розум». Однак він дуже специфічний і досить далекий від нашого особистого розуму,як кмп’ютер від мозку.Тим не менше сучасні засоби комп’ютерної інформатики дозволяють вирішувати багато інтелектуальних завдань, звільняючи нас від значної кількості видів розумової праці.

Комп’ютерна інформатика з її технологіями невпинно йде вперед. Важко сказати, скільки часу займе ця дорога і до яких наслідків може все це привести, але зрозуміле одне – комп’ютерна інформатика вже багато чого поміняла в нашому житті і обіцяє радикально перебудувати наше майбутнє. Інформатика і комп’ютерний ітелект стали рушійною силою і каталізатором науково-технічного прогресу. Їх бурхливий розвиток в інтересах людини не можна зупинити. Навпаки,потрібно робити все можливе для прискореного розвитку в цій новій і багатообіцяючій сфері.

Коментар модератора

Відсутні посилання на використані літературні джерела у тексті роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?