Дипломна робота «Екранування впливу електромагнітного випромінювання на біооб'єкти за допомогою піноскла», 2006 рік

З предмету Фізика · додано 07.05.2010 19:52 · від Светуля · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Загальні відомості про вплив емв на різні об'єкти і про способи захисту від цього впливу 7 1.1. Характеристика впливу ЕМВ на об'єкти 7 1.2. Засоби захисту від ЕМВ 9 2.2. Моделювання екрануючих властивостей ббп 27 2.1. Фізичне і математичне моделювання розповсюдження ЕМВ у піносклі 27 2.2. Моделювання трасування світового променю в піносклі 38 2.3. Технологічна схема одержання ББП 41 2.4. Дослідження можливостей використання ББП у техніці та медицині 48 3. Розрахунок собівартості дослідної партії 64 Висновки 65 Список використаних джерел 66 Додаток а 74 Додаток б 76

Висновок

1. Удосконалено математичну модель екрануючої здатності піноскла, яка дала можливість встановити залежність коефіцієнта відображення від значень пористості і діелектричної проникності піноскла.

2. Запропоновано та обґрунтовано геометричну модель трасування напрямку поширення ЕМВ в порі для довжин хвиль, порівнянних з розмірами пір при частоті f = 53,5 ГГц. У моделі визначаються точки утворення вторинних хвиль, що інтерферують з частиною первинних хвиль на поверхні пір, з відомим значенням кута падіння і коефіцієнтами переломлення скла і пір у ББП.

3. Запропоновано варіанти технічних рішень використання ББП для захисту від ЕМВ виробів електронної техніки і медицини.

В роботі виконано розрахунок, за яким собівартості виготовлення дослідної партії екранів з використанням ББП для захисту електронних плат у кількості 100 шт. склала 820 грн.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?