Дипломна робота «Управління активами підприємства», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 07.05.2010 18:39 · від Світлана · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Теоретико-методологічні аспекти управління активами підприємства 7 1.1. Понятійно-категоріальний апарат управління активами підприємства 7 1.2. Система та процес управління активами підприємства 16 1.3. Підходи до аналізу процесу управління активами підприємства 23 2. Оцінка та аналіз системи управління активами підприємства на ОКП«Агроінформ» 33 2.1. Загальна характеристика ОКП «Агроінформ» 33 2.2. Аналіз основних елементів організаційного процесу на ОКП«Агроінформ» 35 2.3. Аналіз системи управління активами підприємства та оцінка її ефективності 46 3. Пропозиції щодо покращення системи управління на ОКП«Агроінформ» 56 Висновки 63 Список використаних джерел 64 Додатки 67

Висновок

Отже, виходячи із поставлених завдань до виконання курсової роботи, мною було уточнено категоріальні поняття “активи”, “оборотні активи”, “необоротні активи” та визначено особливості їх організації в сучасних умовах. Було практично проведено аналіз окремих показників управління активами на ОКП «Агроінформ». На основі проведеного аналізу управління активами підприємства було з’ясовано низьку ефективність управління ними. Також було досліджено основні напрямки покращення якості управління активами з метою нейтралізації факторів, що негативно впливають на стан забезпеченості підприємств оборотними коштами та визначено шляхи подальшого вдосконалення управління активами підприємства і розроблено відповідні пропозиції.

В цілому управління активами підприємства є досить важливим елементом в системі управління підприємством загалом. Під час проведення аналізу активів підприємства ОКП «Агроінформ» було виявлено ряд недоліків, які варто усунути, адже при неправильному управлінні своїми ресурсами підприємство ризикує не отримувати відповідних запланованих прибутків, або ж і взагалі – це може призвести до великих збитків. Така перспектива розвитку підприємства ОКП «Агроінформ» є не дуже оптимальною, адже на даному етапі свого функціонування воно вже знаходиться в передкризовому стані.

Таким чином, у третьому розділі курсової роботи було запропоновано пропозиції щодо покращення системи управління активами підприємства ОКП «Агроінформ». Тому при правильній організації роботи підприємство зможе покращити своє становище та почне більш ефективно функціонувати та отримувати кращі результати від своєї діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення