Курсова робота «Фізичне виховання школярів у діяльності Василя Олександровича Сухомлинського», 2006 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 07.05.2010 17:05 · від Favorit · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Реалізація завдань фізичного виховання у В. О. Сухомлинського 6 1.1. Фізичне виховання. Завдання фізичного виховання 6 1.2. Режим харчування і відпочинку молодших школярів у «Школі радості» В.О.Сухомлинського 9 1.3. Поради В.О. Сухомлинського батькам щодо фізичного розвитку 13 РОЗДІЛ 2. Дослідження проблем фізичного виховання в ЗОШ 16 2.1. Опис та аналіз проведеного анкетування 16 2.2. Анкетування серед учнів 16 2.3. Опис та проведення анкетування з батьками в ЗОШ №1 19 Висновки 23 Література 25 Додатки 27

Висновок

Опрацювавши літературні джерела відповідно до теми курсової роботи зробила такі висновки:

1. Фізичне виховання на теперішній час має займати важливе місце в житті кожної людини ( це пояснюється великою кількістю захворювань).

2. Необхідно дотримуватись завдань з фізичного виховання в школі, позакласних та позашкільних заходах, якщо ми хочемо виховати всебічно розвинену особистість.

3. Для зміцнення здоров'я, нормального розумового і фізичного розвитку дитини, встановлення необхідного ритму організму, неабияке значення має вірно організований режим дня. Дотримання правильного режиму дня передбачає регулярне харчування, повноцінний сон, достатній для поновлення сил відпочинок, посильна праця, виконання правил особистої та суспільної гігієни.

Для того, щоб краще ознайомитись з проблемами фізичного виховання провела дослідження на дану тему в Володимир-Волинській ЗОШ серед учнів та їх батьків, що привело до таких висновків:

1. Було виявлено, що значна частина батьків не приділяє належної уваги фізичному розвитку та фізичному вихованню своїх дітей, тому виникають ускладнення у подальшій роботі вчителя фізичної культури.

2. Більшість учнів школи говорили про те, що нормативні вимого з фізичної культури для них є досить високими і багато дітей з ними не справляється, тому необхідно звернути велику увагу на це зауваження.

3. Власні дослідження показали, що не в усіх сім'ях рівень організації фізичної культури відповідає вимогам часу. Значна частина батьків вважають заняття фізичними вправами марною тратою часу. Вони радіють, коли їх дитина з ранку до вечора займається розумовою працею, співами, малюванням тощо. Але недостатня рухова активність послаблює організм, поступово впливає на розвиток різних захворювань.

4. Стало зрозумілим, що робота над фізичним розвитком, удосконаленням фізичних якостей можлива лише за умови взаємодії трьох основних ланок: вчитель-учень-батьки. Якщо одна з них випадає або працює не на належному рівні, ефективність подальшого фізичного розвитку молодшого школяра буде значно нижчою.

Педагогічна спадщина Василя Олександровича Сухомлинського містить глибокі теоретичні ідеї і практичні рекомендації щодо формування культури здоров’я шкільної молоді. Сучасна національна школа має сприяти їхньому активному й систематичному впровадженню у навчально-виховний процес, в життя і діяльність дітей і підлітків. Здоров’я нації – в здоровій молодій генерації.

Інформацію, яка вміщена в цій курсовій роботі можна використати при підготовці до уроків, семінарських занять, конференцій. Також цим матеріалом можуть користуватись батьки, які дбають про фізичний розвиток своєї дитини.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?