Курсова робота «Міжнародні економічні організації», 2008 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 05.05.2010 22:57 · від Янина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Міжнародні економічні організації в системі міжнародних економічних відносин 5 2. Правовий механізм функціонування міжнародних організацій 9 2.1. Міжнародна правосуб’єктність міжнародних організацій 9 2.2. Організаційно-функціональна структура міжнародних організацій.11 2.3. Членство у міжнародних організаціях 13 3. Організація економічного співробітництва та розвитку 15 4. Міжнародні валютно-кредитні організації 19 4.1. Група Світового банку 19 4.1.1. Міжнародний банк реконструкції та розвитку 21 4.1.2. Міжнародна асоціація розвитку 23 4.1.3. Міжнародна фінансова корпорація 24 4.1.4. Міжнародний центр урегулювання інвестиційних спорів 25 4.1.5. Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій 25 4.2. Міжнародний валютний фонд 26 Висновки 30 Список використаної літератури 32

Висновок

Розглянувши міжнародні організації з моменту їх створення і зрозумівши принципи, на яких вони створюються, необхідно відзначити, що міжнародні організації є певною системою, яка заснована як на договірних, так і на юридичних нормах.

Всі відносини, які існують між державами регулюються самими державами через створені ними міжнародні організації. Ці міжнародні організації виникли на певному ступені розвитку суспільства.

Формування держав, а потім системи держав, здійснення ними не тільки внутрішніх, але і зовнішніх функцій призвело до виникнення міжнародного права і створення міжнародних організацій. Держави шляхом угод між собою створюють норми міжнародного права та формують різні міжурядові організації. Саме від держав залежить стабільне функціонування міжнародної системи в цілому. Оскільки держави у всіх створених міжнародних організаціях володіють реальною силою: вони через створені організації забезпечують дотримання і виконання міжнародних зобов'язань. Через міжнародні організації регулюються: політичні, економічні, науково-технічні і культурні відносини.

Наявність міжнародних організацій дає певні гарантії в вирішенні міжнародних конфліктів, оскільки їх норми визначають норми поведінки держав у відносинах між собою. Створення міжнародних організацій засноване, насамперед, на основі вільного узгодження і волею суверенних держав. Вираження своєї згоди на створення тих чи інших міжнародних організацій є укладання конкретних міжнародних договорів.

Процес глобалізації, що невпинно поширюється й охоплює практично всі сфери економічної діяльності, створює умови для формування наднаціональних структур регулювання економічних відносин, і міжнародні організації є найактивнішим інструментом такого регулювання. [3]

Дана робота розкриває цілі, принципи та функції основних міжнародних економічних організацій, їх роль в системі міжнародних економічних відносин, а також наслідки від участі країни в тих або інших організаціях. Міжнародні організації не тільки регулюють міждержавні відносини, але і приймають рішення з глобальних питань сучасності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?