Курсова робота «Малий бізнес», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 05.05.2010 21:44 · від Олександр · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Малий бізнес як економічна категорія 3 2. Становлення малого бізнесу в Україні 8 3. Проблеми розвитку малого бізнесу в Україні 13 3.1. Проблеми правового забезпечення 13 3.2. Проблеми корупції та тінізації економіки 14 3.3. Фінансові проблеми 19 4. Перспективи розвитку малого бізнесу в Україні 22 4.1. Реалізація урядових програм підтримки та розвитку малого бізнесу в Україні 22 4.2. Впровадження та розвиток фінансових механізмів підтримки малого бізнесу 26 4.3. Сприяння інвестиційній діяльності 29 4.4. Забезпечення стабільності податкового законодавства 29 4.5. Інформаційна та міжнародна підтримка розвитку МБ в Україні 30 4.6. Проведення та вдосконалення бюджетної політики стимулювання розвитку малого бізнесу 32 Висновки 36 Список використаної літератури 38

Висновок

Розглянувши детально основні питання теми, ми можемо зробити наступні висновки:

У визначенні терміна "малий бізнес" у теоретиків немає поки єдиної думки. Він міцно вкоренився в науковій літературі і навіть законодавчих актах, але проте вимагає уточнення.

У загальному плані, малий бізнес - це певним чином структурована та організована сфера економічної діяльності, у якій реалізує себе економічний суб’єкт, що володіє рядом специфічних рис і особливостей в рамках малих підприємств.

Нині малий бізнес в Україні перебуває на етапі удосконалення нормативно-правової бази, забезпечення інформаційних та консультаційних послуг, розвитку мережі бізнес-інкубаторів, техно-парків тощо. Протягом всього періоду існування незалежної України спостерігається чітка тенденція до зростання чисельності підприємств малого бізнесу, кількості зайнятих у цій сфері економіки, а також збільшення питомої ваги приватної та акціонерної форм власності.

Незважаючи на значну роль малого бізнесу у функціонуванні та розвитку господарської системи країни, на сьогодні склалися дуже несприятливі умови для нього, що породжують ряд проблем:

- Проблеми правового забезпечення та корумпованості владних структур;

- Проблеми корупції тінізації економіки;

- Фінансові проблеми.

Щоб подолати таку складну ситуацію, ряд політичних діячів та науковців пропонують наступні шляхи вирішення проблем:

- Реалізація урядових програм підтримки та розвитку малого бізнесу в Україні;

- Впровадження та розвиток фінансових механізмів підтримки малого бізнесу;

- Сприяння інвестиційній діяльності;

- Забезпечення стабільності податкового законодавства;

- Інформаційна та міжнародна підтримка розвитку МБ в Україні;

- Проведення та вдосконалення бюджетної політики стимулювання розвитку малого бізнесу.

Коментар модератора

Робота нормальна

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення