Курсова робота «Європейський центральний банк і його монетарна політика», 2010 рік

З предмету Банківська справа · додано 05.05.2010 19:09 · від Марина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Етапи створення Європейського центрального банку та його функції 5 2.Монетарна політика Європейського центрального банку та її інструменти. 3.Особливості проведення монетарної політики Європейського центрального банку в сучасних умовах. 4.Вплив діяльності Європейського центрального банку для країн Європейського союзу Висновки та пропозиції Список використаних джерел Додатки

Висновок

Аналіз розвитку і структури ЄЦБ, можна дійти до таких висновків:

- ЄЦБ єсть головною ланкою банківської системи ЄС

- Керівництво ЄЦБ залежить від політичної обстановки в ЄС.

- Розвиток і дії банка належать до прогресивних і економічно обґрунтованих дій.

- Ефективе використання всіх важелів впливу для здолання кризових і економічних проблем.

Головними завданнями, що стоїть перед Європейським центральним банком, є підтримка купівельної спроможності грошової одиниці й стабільності кредитно-банківської системи країни. Європейський центральний банк формує єдину грошово-кредитну політику країн- учасниць ЄС.

Основні функції ЄЦБ - емісія банкнот, проведення грошово-кредитної політики, рефінансування банків, контроль за діяльністю кредитно-банківських установ, організація й контроль за функціонуванням системи платежів, проведення валютної політики, виконання функцій агента уряду. Реалізуючи зазначені функції, ЄЦБ домагається здійснення поставлених перед ними завдань.

Грошово-кредитна політика, спочатку призначена на кон'юнктурне регулювання, що має безліч цілей і розмаїтість інструментів, усе більше стала орієнтуватися на поліпшення фінансового середовища: стабільність валютних курсів і цін фінансових активів; контроль за ризиками фінансових посередників; створення умов, необхідних для підвищення ефективності кредитно-фінансової системи.

Різко зросла необхідність міжнародного узгодження кредитно-грошової й валютної політики, підсилилося міждержавне регулювання банківської діяльності.

У цілому головною тенденцією грошово-кредитної політики Європейським центральним банком стало придбання нею більшої гнучкості.

Таким чином, виконання абсолютно всіх адміністративних повноважень по керуванню кредитною системою положено не тільки на Європейський центральний банк, що дозволяє більш ефективно долати проблеми кожному інституту у своїй сфері.

Тому представляються наступні шляхи вдосконалювання й подальшого підвищення ефективності банківської ЄС:

1. Впуск в ланки керівництва і країн менш розвинених але членів ЄС.

2. Ліквідації великого впливу на роботу ЄЦБ з боку Германій.

3. Зменшення добровольців вступу в ЄС, їхня нестабільна економіка впливає на показники всіх членів ЄС

Але структура Європейським центральним банком характеризує на мою думку найдосконалішу банківську систему на цей час. Але поглиблення ЄЦБ в політику призведе до розпаду ЄС і євро зони.

Коментар модератора

Робота нормальна

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?