Курсова робота «Географія ділового туризму», 2007 рік

З предмету Туризм · додано 04.05.2010 19:14 · від Zoriana · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи дослідження ділового туризму. 1.1. Основні поняття та суть ділового туризму 5 1.2. Класифікація видів ділового туризму 10 1.3. Специфіка географії ділового туризму 21 Розділ 2. Передумови та напрямки розвитку ділового туризму. 2.1. Особливості розвитку ділового туризму в світі 23 2.2. Характеристика розвитку ділового туризму в країнах Південно-східної Азії 2,3 Діловий туризм в Україні 33 Розділ 3. Шляхи підвищення ефективності та розвитку ділового туризму. 3.1. Напрямки розвитку ділового туризму 37 Висновок 39 Список використаної літератури 41

Висновок

Отже, проаналізувавши усе вищевикладене, можна зробити наступні висновки та узагальнення:

Діловий туризм відноситься до розряду найбільш видатних феноменів XXI століття і є сьогодні основним сегментом ринку гостинності. Туризм з діловою метою вважається найбільш перспективним видом туризму в силу своєї позасезонності, прогностичності, орієнтації на клієнта з високим рівнем доходу.

Діловий туризм - це подорожі, що здійснюються з метою участі в конгресах, зборах, семінарах і інших важливих заходах. Залежно від мети ділові подорожі можуть включати зустрічі і конференції, торгові виставки і ярмарки, а також подорожі інсентиву (заохочувальні).

До сфери ділового туризму належить організація різних конференцій, семінарів, симпозіумів тощо.

Як окремий напрям діловий туризм виник лише 20-30 років тому. Піднімаючи за рахунок корпоративних клієнтів виручку в міжсезоння, турфірми і готелі згладжують сезонність туристичного бізнесу. Зараз бізнес на відрядженнях – це напрям туристичної діяльності, що найшвидше розвивається.

На діловий туризм вже припадає $399 млрд з $6,5 трлн загальносвітового обороту туристичної галузі. За прогнозами Всесвітньої туристичної організації (WTO), протягом найближчих десяти років оборот ділового туризму збільшиться у п’ять разів – попит з боку компаній зростає шаленими темпами.

Топ-5 країн – лідерів ділового туризму (за кількістю конференцій, за даними Міжнародної асоціації конгресів та з’їздів за 2007 рік):

- США – 376;

- Німеччина – 320;

- Іспанія – 275;

- Велика Британія – 270;

- Франція – 240.

Топ-5 міст – лідерів ділового туризму:

- Відень – 129;

- Сінгапур – 125;

- Барселона – 116;

- Берлін – 100;

- Гонконг – 95.

Отже, можна узагальнити, що сфера ділового туризму в світі активно розвивається, а його географія безмежна.

За даними Асоціації ділового туризму України, частка business travel у нашій країні становить 15-17%, тоді як у розвинених державах аналогічний показник знаходиться на рівні 25%. Тому організація й проведення будь-якого роду заходів для цього ринку - заняття перспективне, однак непросте.

За даними туроператора ВТО, зараз найбільш популярними напрямками business travel є інсентив-туризм і виставки. Такі заходи надають можливість ознайомитися з новими прогресивними технологіями й зав’язати контакти із закордонними колегами, перейняти передовий досвід у різних областях промисловості, іноді - підписати на місці потрібні контракти.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали