Курсова робота «Підготовка зовнішньоторгівельної угоди на експорт спирту», 2009 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 04.05.2010 16:02 · від оленко · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку спирту 5 1.1. Аналіз світового виробництва і торгівлі спиртом 5 1.2. Аналіз ринку спирту в Україні: виробництво та торгівля 10 2. Правове обґрунтування можливості здійснення угоди з експорту спирту 21 2.1. Законодавча база 21 2.2. Нормативно-правові умови здійснення даного проекту 23 3. Зовнішньоекономічний контракт 30 4. Оцінка ефективності експорту спирту до Азербайджану 35 Висновки 38 Список використаних джерел 40 Додатки 41

Висновок

У курсовій роботі здійснено теоретичне та аналітичне дослідження світового та українського ринку спирту, нормативно-правової бази регулювання зовнішньоекономічної угоди, було розроблено зовнішньоекономічну угоду та оцінено її ефективність. На основі отриманих даних автор сформулював ряд висновків.

1. Беззаперечним лідером з виробництва і експорту спирту в світі є Бразилія. На її ж долю припадає близько 40% його споживання, як біоетанолу. З ряду причин, зазначених в роботі, собівартість бразильського спирту більш, ніж вдвічі менша за собівартість українського.

Інноваційний шлях розвитку в спиртовій галузі полягає в скороченні виробництва і споживання харчового спирту (принаймні, його частки в загальному виробництві і споживанні) і збільшення – біоетанолу.

2. Дана експортно-імпортна операція регулюється за допомогою ліцензування, стягнення митних зборів, перевірки якості товару, встановлення санітарного і радіологічного контролю, митних процедур на основі Законів України та інших чинних нормативно-правових актах. Не існує ніяких ембарго, бойкотів або репресій, що могли б зашкодити здійсненню даної операції. Спирт також не квотується і на його експорт не стягується експортне мито.

3. Зовнішньоекономічний контракт укладено згідно чинного законодавства. Він передбачає усі моменти, що виникають у процесі експортно-імпортної операції. Контракт охоплює такі головні елементи, як кількість та якість товару, умови поставки, платежу, здачі-приймання товару, пакування і маркування, враховує форс-мажорні обставини та порядок врегулювання спорів.

4. Зовнішньоекономічна угода є рентабельною для української сторони (8,25%). Така низька рентабельність пояснюється недостатньою конкурентоспроможністю та високою собівартістю українського спирту. І все ж експортна угода є вигідною, оскільки обидва коефіцієнти експорту більші одиниці.

Спад в українському виробництві та експорті спирту, зумовлений низкою чинників, таких як подорожчання сировини, застарілі технології тощо, все ж планується подолати. З цією метою розроблено програму скорочення собівартості спирту та призначено єдиним оператором його експорту Державний концерн лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали