Курсова робота «Облік витрат на утримання і експлуатацію основних засобів», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 04.05.2010 14:22 · від Рома · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні та методологічні основи обліку витрат на утримання і експлуатацію основних засобів 1.1. Економічний зміст витрат на утримання і експлуатацію основних засобів. 4 1.2. Огляд літературних джерел, нормативних документів з обліку витрат на утримання і експлуатацію основних засобів. 12 1.3. Завдання обліку витрат на утримання і експлуатацію основних засобів. 16 2. Облік витрат на ремонт основних засобів 2.1. Облік витрат на ремонт основних засобів господарським способом. 17 2.2. Облік витрат на ремонт основних засобів підрядним способом. 23 2.3. Облік витрат на поліпшення основних засобів які призведуть до збільшення майбутніх економічних вигод. 30 2.4. Облік ремонту орендованих основних засобів. 39 3. Типові порушення в обліку витрат на утримання і експлуатацію основних засобів 4. Основні напрямки удосконалення обліку в україні і обліку витрат на утримання і експлуатацію основних засобів Список використаних джерел

Висновок

Підчас проведення ремонту або поліпшення основних засобів керівники підприємства повинні визначитися в першу чергу який вид ремонту потрібно проводити, це може бути поточний або капітальний. Наступним кроком буде визначення як саме буде проводитися ремонт власними силами чи підрядною організацією. Ці дії дають змогу бухгалтеру сказати яким методом будуть обліковуватися витрати пов’язані з обліком витрат, які первині документи, регістри аналітичного і синтетичного обліку будуть використовуватися.

Характерною ознакою відмінності поточного ремонту від поліпшення основних засобів є включення витрат в валові витрати, в першому випадку, і можливість зменшити своє податкове зобов’язання, або збільшити первісну вартість основного засобу.

Основною проблемою в обліку витрат на ремонт та поліпшення основних засобів є невідповідність податкового та бухгалтерського обліку. Узгодження потрібне на законодавчому рівні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення