Курсова робота «Впровадження інноваційної діяльності по переробці м’яса», 2006 рік

З предмету Іноваційний менеджмент · додано 26.12.2006 21:22 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Аналіз системи управління нововведеннями. 4 1.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства 4 1.2. Структура інноваційного потенціалу підприємства 9 1.3. Фактори інноваційної діяльності в галузі 14 1.4. Стан виробництва та ефективність науково-технічних розробок у тваринницькій галузі підприємства 17 1.5. Ефективність існуючої системи управління інноваційною діяльністю на підприємстві 18 Розділ 2. Проектування системи управління нововведеннями 22 2.1. Визначення та обгрунтуваня потреб у м`ясних виробах 22 2.2. Вибір стратегії інноваційної діяльності 23 2.3. Комплексне забезпечення інноваційної діяльності підприємства 25 2.4. Методи стимулювання інноваційної діяльності 2.5. Оцінка ефективності впровадження інновацій в підприємстві Висновки та пропозиції 36 Список використаної літератури 37

Висновок

Одним із пріоритетних напрямів розвитку економіки у ринкових умовах є впровадження інновацій у виробництво. Сучасний вітчизняний ринок інновацій передбачає створення реальних умов для переходу економіки на інноваційно-інвестиційну модель розвитку та «впровадження механізму диференційованого пільгового оподаткування підприємств залежно від рівня їх інноваційної активності, стимулювання науково-дослідних і дослідно-конструкторських установ.

Освоєння підприємствами нових технологій та інновацій потребує об'єктивної оцінки параметрів і характеристик їхнього потенціалу, які мають важливе значення при здійсненні інвестиційної діяльності шляхом розробки і реалізації нової інноваційної стратегії розвитку. Тому реалізація нової інноваційної стратегії розвитку і повноцінне використання інноваційного потенціалу в інтересах оновлення виробництва - реальний шанс для будь-якого підприємства досягти високотехнологічної рівня.

Аналізуючи інноваційну діяльність у ТОВ Агрофірма «Джерело», слід відмітити, що маючи значний ресурсний потенціал, підприємство має непогані шанси щодо його реалізації. В запропонованому нами нововведенні, пропонується відкрити цех по переробці свинини та виготовлення готової продукції для кінцевого споживання населенням. Це дасть змогу збільшити прибуток і рентабельність, та створити додаткові робочі місця. Такий підхід є обґрунтованим оскільки м’ясні вироби є продуктами повсякденного вжитку всіма прошарками населення. Хоча кількість вживання цього продукту залежить від доходу населення, але попит на продукти харчування завжди був і буде. Економічну ефективність переробки м’яса ілюстративно демонструє нам бухгалтерська точка беззбитковості.

Отже, інноваційна діяльність – це безумовно творча робота і вимагає багато зусиль і терпіння. Лише ті підприємства, котрі в своєму внутрішньому потенціалі будуть мати нові ідеї і впроваджуватимуть їх у виробництво, матимуть реальні шанси на завоювання ринку та підвищення конкурентноспроможності своєї продукції

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення