Курсова робота «Зовнішньоекономічні торговельні відносини України з Польщею», 2007 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 02.05.2010 22:16 · від Juli4ka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Теоретичні засади дослідження міжнародних торгівельних відноси 5 1.1. Сутність, форми та види міжнародної торгівлі 5 1.2. Методи оцінки ефективності двосторонніх торгівельно-економічних відносин 10 РОЗДІЛ 2. Аналіз сучасного стану і тенденції розвитку торгівельних відносин між Польщею та Україною 16 2.1. Особливості динаміки і структури експортно–імпортних операцій 16 2.2. Оцінка впливу інвестиційного співробітництва між Україною та Польщею на взаємну торгівлю 21 РОЗДІЛ 3. Проблеми та перспективи розвитку зовнішньоекономічних торгівельних відносин України і Польщі 26 3.1. Інструменти та механізми оптимізації торгівельно-інвестиційного співробітництва 26 3.2. Стратегія економічного співробітництва України з Польщею – країною учасницею ЄС 29 Висновки 36 Анотація 38 Список використаних джерел 39 Додатки 41

Висновок

Міжнародна торгівля посідає особливе місце в складній системі світогосподарських зв'язків. Вона за своїми масштабами й функціями займає винятково важливе значення в загальному комплексі міжнародних економічних відносин. Міжнародна торгівля - сфера міжнародних товарна-грошових відносин, специфічна форма обміну продуктами праці (товарами і послугами) між продавцями і покупцями різних країн. Міжнародна торгівля являє собою сукупність зовнішньої торгівлі всіх країн світу.

Польща є одним з найбільших українських торговельних партнерів. За даними Держкомстату України, на Польщу припадає 3,2 % експортних поставок за січень – лютий 2008 року, що становить шосту позицію в переліку найбільших країн-імпортерів українських товарів. Частка Польщі в імпорті до України за цей період становить 5,4 %, що є п’ятим показником в загальному переліку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення