Курсова робота «Комплексне використання ТЗН для формування англомовної лексичної компетенції учнів старшого етапу ЗНЗ», 2007 рік

З предмету Іноземні мови · додано 02.05.2010 19:59 · від violet_orchid · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Формування лексичної компетенції 1.1. Активний, пасивний і потенціальний словниковий запас 1.2. Етапи засвоєння лексичного матеріалу 1.3. Ознайомлення з новими лексичними одиницями 1.4. Автоматизація дій учнів з новими лексичними одиницями Розділ ІІ. Використання технічних засобів навчання для формування англомовної лексичної компетенції учнів старшого етапу ЗНЗ 2.1. Місце і роль технічних засобів у пізнавальному процесі 2.2. Класифікація ТЗН 2.3. Комплексне використання ТЗН 2.4. Вікові особливості учнів старшого етапу навчання 2.5. Використання Інтернету в процесі формування лексичної компетенції 2.5.1. Приклад використання Інтернет-технологій в навчанні лексики 2.6. Використання відео в процесі формування лексичної компетенції 2.6.1. Приклад уроку з використанням відео для навчання лексики Висновки Резюме Список використаної літератури

Висновок

Лексична компетенція є частиною мовної компетенції. Зміст лексичної компетенції полягає в правильній добірці та використанні лексичних одиниць. Сьогодення висуває певні вимоги до знання іноземних мов, а отже, потрібно шукати нові та більш ефективні методи навчання.

Технічні засоби навчання - обладнання й апаратура, що застосовуються в навчальному процесі з метою підвищення його ефективності. Усі характеристики технічних засобів, їх дидактичні можливості та психолого-педагогічне обґрунтування їх застосування у процесі навчання іноземних мов свідчать про ефективність комплексного використання цих засобів. Іноземну мову, як засіб комунікації, необхідно спочатку презентувати, а потім навчити використовувати при спілкуванні в різних видах іншомовної мовленнєвої діяльності.

Серед сучасних технічних засобів на сьогоднішній день найбільш широко використовуються лінгафонне обладнання, відео та комп'ютер. Проте наукові досягнення досить часто застосовуються на практиці не повною мірою. Про це яскраво свідчить той факт, що багато вищих закладів освіти ще недостатньо забезпечені технічними засобами нового покоління, такими як лінгафонне обладнання, відео- та комп'ютерні класи тощо. Не кращий стан і з дидактичним забезпеченням. Закладам освіти бракує найновіших відеокурсів і комп'ютерних програм. А при їх наявності вони недостатньо забезпечені методичними розробками, що знижує ефективність їх застосування у процесі навчання іноземних мов.

Коментар модератора

32 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?