Дипломна робота «Налагодження та обслуговування ТВ-тюнерів», 2005 рік

З предмету Комп'ютери · додано 01.05.2010 18:10 · від dark_star · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна частина 1.1. Обгрунтування застосування ТВ-тюнерів 1.2. Класифікація ТВ-тюнерів 1.3. Принципи функціонування 2. Конструкторська частина 2.1. Опис структурної схеми пристрою 2.2. Основні характеристики ТВ-тюнерів 2.3. Опис конструкції 2.4. Високочастотний блок 2.5. Енкодери 2.6. Засоби розширення базових можливостей 3. Програмна частина 3.1. Обгрунтування системного програмного забезпечення 3.2. Встановлення програмного забезпечення 3.3. Організація програмного тестування ТВ-тюнерів 4. Налагодження та обслуговування пристрою 4.1. Підключення та налагодження роботи ТВ-тюнерів 4.2. Профілактичне обслуговування 4.3. Методи визначення і усунення основних несправностей роботи ТВ-тюнерів 5. Організаційно – економічна частина 5.1. Організація робочого місця 5.2. Визначення норм часу 5.3. Розрахунок повної собівартості послуг 5.4. Розрахунок основних витрат 5.5. Розрахунок ціни послуги 5.6. Розрахунок очікуваного прибутку і рентабельності послуги 6. Безпека життєдіяльності 6.1. Вимоги техніки безпеки при налагодженні та обслуговуванні пристрою 6.2. Охорона навколишнього середовища при налагодженні та обслуговуванні пристрою Висновки Література

Висновок

В даному дипломному проекті було розкрито тему налагодження та обслуговування ТВ-тюнерів. Було сказано що тюнер – це персональний абонентський пристрій, що служить для виділення і демодуляції сигналу. Він використовується для прийняття телевізійного сигналу та його показу.

Також ми дізналися що ТВ-тюнери розподіляються за своєю схемою підключення на зовнішні та внутрішні, за прийомом телесигналу – на аналогові та цифрові. Сучасний тюнер складно порівнювати з першими прототипами. Це абсолютно інший мультимедійний пристрій з практично необмеженими можливостями, що дозволяють перетворити звичайний домашній комп'ютер на телевізор або відеомагнітофон з покращеними можливостями.

ТВ-тюнер забезпечує перегляд телепередач як на повному екрані, так і у віконці паралельно з іншими програмами. По-друге, майже всі сучасні тюнери дозволяють слухати радіостанції FM діапазону. Ця можливість, до речі, використовується користувачами найчастіше. По-третє, запис - найпривабливіша причина покупки тюнера. Залежно від реалізації механізму запису користувач може записувати відео або радіо у так званому ручному режимі, коли для початку запису досить натиснути кнопку Запис (як на побутовому відеомагнітофоні), або за допомогою планувальника, який запише всі програми, що цікавлять без участі користувача. Просунуті моделі тюнерів мають можливість працювати з телепередачею, що помітно спрощує процес планування запису, а деякі уміють писати без реклами. На основі механізму запису деякі виробники створюють прикладні додатки, що дозволяють дещо розширити можливості навіть найдешевшого тюнера.

Наприклад, в якості пристрою спостереження можна навпроти вхідних дверей встановити мініатюрну камеру, підключену до тюнера, і яка фіксує всі переміщення біля квартири.

Коментар модератора

70 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?