Курсова робота «Регіональні аспекти торгівельних відносин Туреччини», 2006 рік

З предмету РПС · додано 01.05.2010 16:47 · від Karamelka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Значення і види зовнішньоекономічних зв’язків Туреччини, загальні закономірності і принципи їх розвитку 5 2.Фактори територіальної організації та розвитку зовнішньоекономічних зв’язків Туреччини 8 3.Зовнішня торгівля Туреччини, її товарна та галузева структура. Міжнародні торговельні та економічні союзи Туреччини 12 4.Зовнішні зв’язки Туреччини в банківсько-кредитній, фінансово-інвестиційній, освітньо-науковій, транспортно-комукаційній та техніко-технологічній сферах 23 5.Проблеми і перспективи розвитку зовнішньоекономічних зв’язків Туреччини 29 Висновки 37 Список літератури 39

Висновок

Туреччина – перспективна країна з великим потенціалом розвитку на майбутнє. Географічна особливість Туреччини - розташування на перехресті важливих шляхів, зі стародавності з'єднуючих Європу з Азією, чорноморські країни і народи зі средиземноморскими.

На території Туреччини нараховується більш 100 видів корисних копалин. Країна має у своєму розпорядженні багато видів рудної, гірничо-хімічної, паливно-енергетичної сировини.

Сільське господарство Туреччини, незважаючи на дуже помітне позитивне зрушення в індустріальному секторі, продовжує займати серед галузей економіки по ряду параметрів чільне положення: у землеробстві, тваринництві й інших, прилягаючих до них сферах економічної діяльності (лісове господарство, рибальство) зайнято понад половину всього самобутнього населення і створюється п'ята частина валового національного продукту. Частка сільськогосподарських товарів в експорті країни за останні роки помітно знизилася, але проте не опускається нижче 20-25 %.

У Туреччині розвивається текстильна промисловість, харчова, металургійна, хімічна промисловість, а також видобувна, нафтопереробна і машинобудівна промисловості.

Зовнішньоторговельний сектор для Туреччини є одним з найважливіших джерел динамічного економічного розвитку країни. Основними торговельними партнерами Туреччини є: Німеччина, США, Італія, Росія, а також Нідерланди, Бельгія, Японія, Іран, Саудівська Аравія.

У Туреччині досить розвинено транспортна, кредитно-фінансова системи, транснаціональні корпорації та інвестиційна політика.

Туреччина посідає четверте місце серед усіх торговельних партнерів України, поступаючись лише Росії, Німеччині та Туркменистану. Україна ж, у свою чергу, знаходиться на 16-му місці серед основних торговельних партнерів Туреччини.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали