Курсова робота «Товарознавча характеристика асортименту, оцінка якості та особливості класифікації шкіргалантереї», 2005 рік

З предмету Товарознавство · додано 30.04.2010 17:09 · від Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Стан споживчого ринку товарів шкіряної галантереї в Україні 4-7 Розділ 2. Споживчі властивості шкіргалантереї та їх формування у процесі виробництва 2.1. Споживчі властивості шкіргалантерейних виробів 8 2.2. Матеріали для виготовлення шкіргалантерейних товарів 8-21 2.3. Виробництво шкіряної галантереї 21-29 Розділ 3. Асортимент та класифікація шкіргалантерейних товарів 29-31 3.1. Сумки 31-35 3.2. Вироби для захисту рук 35-38 3.3. Шкіргалантерейні вироби для фіксації предметів 38-41 3.4. Приладдя для зберігання документів, грошей та паперів 41-44 3.5. Дрібні шкіргалантерейні вироби 44-46 3.6. Дорожнє прилад 46-48 Розділ 4. Оцінка якості шкіргалантерейних виробів та відповідність показників вимогам нормативно-технічної документації 49-50 4.1. Оцінка якості 50-52 4.2. Дефекти шкіргалантерейних виробів 53-54 Розділ 5. Особливості маркування, пакування і зберігання шкіргалантерейних виробів 54-56 Висновок 57 Список використаної літератури 58 Додаток А 59-60

Висновок

Сьогодні виробництво шкіргалантереї в Україні знаходиться не в найкращому стані. І не відомо скільки ще буде спостерігатися така ситуація. Значне насичення внутрішнього ринку дешевими імпортними шкіргалантерейними виробами (дуже часто не якісними) поставило вітчизняних виробників аналогічної продукції в нерівні умови.

Проте на ринку присутній досить широкий та різноманітний асортимент шкіргалантереї і це дає змогу задовольнити потреби найвимогливішого споживача. Виділяють декілька груп: сумки, вироби для захисту рук: рукавиці та рукавички, шкіргалантерейні вироби для фіксації предметів, приладдя для зберігання документів, грошей та паперів, дрібні шкіргалантерейні вироби та дорожнє приладдя. Технологія виготовлення та вибір матеріалу для виробництва товарів шкіряної галантереї впливає на якість та зовнішній вигляд продукції. Тому лише дотримуючись всії вимого та правил при виготовленні, маркуванні, пакуванні, транспортуванні та зберіганні шкіргалантерейні вироби матимуть нажну якість і високу конкурентоспроможність.

На жаль, криза в цій галузі триває вже вісімнадцять років, а не з 2008 року, як у решти економічних секторів. Системна криза зародилася ще в 90-роках, а нинішні економічні неприємності тільки її посилили. Проте ще не все втрачено, зокрема, якщо держава почне піклуватися про покращення стану в галузі, а виробники про забезпечення якості та широкого асортименту своїх товарів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення