Курсова робота «Споживча оцінка рибних консервів вітчизняного виробництва», 2010 рік

З предмету Товарознавство · додано 30.04.2010 17:06 · від Анна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Теоретична частина 1. Стан ринку рибних консервів України та його аналіз 1.1. Вплив сировини і окремих тенологічних операцій на формування асортименту і якості рибних консервів 2. Формування споживчих властивостей та асортименту рибних консервів 2.1. Споживчі властивості м’яса риби 2.2. Рибні консерви 2.2.1. Асортимент рибних консервів 2.2.2. Особливості виготовлення рибних консервів 3. Основні складові формування якості та споживчих властивостей рибних консервів 3.1. Показники якості і дефекти рибних консервів 3.2. Пакування, маркування і зберігання рибних консервів 4. Фальсифікація рибних консервів Експериментальна частина 1. Постановка досліду і методи дослідження 2. Порівняльна характеристика якості рибних консервів різних виробників 3. Шляхи удосконалення асортименту і якості рибних консервів 4. Рекомендації споживачам щодо придбання та споживання рибних консервів Висновки та пропозиції Список використаної літератури

Висновок

Важливе місце серед різноманітних консервованих продуктів займають рибні консерви. Рибні консерви є найбільш стійкими при зберіганні продуктами переробки риби. По живильній цінності і смаковим властивостям вони перевершують сировину, з якої приготовані. Риба і рибопродукти – цінний і часто незамінний продукт харчування, що забезпечує потребу людини насамперед у білках тваринного походження, широку гаму вітамінів, різноманіття мікроелементів та біологічно активних речовин. Рибні консерви як продукти переробки риби мають високу споживну цінність та важливе значення в харчуванні людини.

На жаль розвиток рибної промисловості в Україні перебуває не в найкращому стані. Після проголошення Україною незалежності потреба в поставках риби на територію колишнього СРСР відпала. Сировинна база для українського рибопромислового флоту різко звузилася. Рибна продукція була затребувана лише частково — здебільшого споживачами системи Міноборони, МВС та державного матеріального резерву. Дещо змінило ситуацію на краще укладення Україною в 1996 році угоди про вільну торгівлю з країнами Балтії.

Із середини 1990-х років в Україні формується нова кон'юнктура ринку риби. Після зниження мита замість риби з Росії на українському ринку переважає риба, що надходить з Норвегії. Проте застаріла виробнича база рибної галузі на цей час не дає змоги виробляти продукцію, яка б відпо-відала вимогам часу. Більше того, технологія та обладнання переважної більшості підприємств виявилися енергозатратними і економічно невигідними. Однак, позитивна динаміка споживання риби стимулює роботу підприємств-імпортерів. З огляду на те, що в Україні відсутня сировинна база оселедця, скумбрії, сьомги, палтуса та інших видів риби, імпорт їх сировини завжди буде становити 70-80% загального обсягу. Водночас потребують розширення потужності для зберігання рибної продукції.

Таким чином, ситуація, що склалася в інфраструктурі ринку риби, свідчить про необхідність її реформування, створення нової моделі розвитку, покращення інвестиційної привабливості. Разом з тим залишаються невирішеними ряд дуже важливих проблем розвитку рибної галузі України, що в значній мірі пов'язано з кризовим станом економіки України, загальною фінансовою кризою.

Розширення асортименту та підвищення якості рибних консерв – це одні з найважливіших проблем, що постають сьогодні. І лише комплексне та ефективне їх вирішення забезпечить зростання попиту на продукцію даного виду та розвиток галузі в цілому.

Коментар модератора

47 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?