Курсова робота «Aналіз організації внутрішнього простору рекреаційних закладів на прикладі готелю “Братислава”», 2009 рік

З предмету Туризм · додано 30.04.2010 11:31 · від Люда · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ I. Основи конструктивних рішень та технічної експлуатації рекреаційних закладів 1.1. Основні принципи проектування рекреаційних закладів 1.2. Вимоги до споруд готельних підприємств 1.3. Об’ємно-планувальне рішення готелів та рекреаційних комплексів Розділ ІІ. Аналіз організації внутрішнього простору рекреаційного закладу на прикладі готелю “Братислава” 2.1. Загальна характеристика готелю “Братислава” 2.2. Функціонально-планувальна організація готелю 2.3. Фірмовий стиль готелю та особливості організації внутрішнього простору готелю “Братислава” Розділ ІІІ. Шляхи удосконалення організації внутрішнього простору рекреаційного закладу на прикладі готелю “Братислава” 3.1. Пропозиції щодо розробки та впровадження нових підходів до організації внутрішнього простору в готелі Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Сприятливі умови життєдіяльності людини в готелях забезпечуються завдяки створенню комфорту як у самому готелі, так і на території, що прилягає до нього. Загальний комфорт внутрішнього простору готелів є інтегральним поняттям. Воно включає екологічний, функціональний і естетичний комфорт середовища будь-якого приміщення готелю.

Сучасний готель покликаний створити комфортабельні умови для проживання гостя і надати йому ряд додаткових послуг.

Будівлі готелів призначені для короткочасного проживання людей з метою здійснення різних видів діяльності. Це можуть бути ділові контакти під час відряджень, участь у роботі нарад, конференцій, симпозіумів і ін., туристичні поїздки з метою ознайомлення з природними визначними пам'ятками, історичними та архітектурними пам'ятниками (міста, регіону, країни); поїздки з метою відпочинку, курортного лікування, оздоровлення, а також для здійснення спортивних змагань та ін.

Кращі сучасні готелі являють собою багатофункціональний комплекс, до якого включаються і власне готельний фонд, і зали (виставочні, банкетні, конференц-зали тощо), і численні харчові блоки. У силу цього, з огляду на зростаюче громадське значення готелів, останнім часом розвивається тенденція будувати нові готелі як композиційні центри житлових районів і мікрорайонів. Як приклад можна привести нові готелі в США, Німеччині, Італії, Скандинавії, Росії, Україні та ін.

Коментар модератора

32 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?