Курсова робота «Аналіз і шляхи покращення менеджменту організацій на прикладі БМУ “МАШБУД”», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 30.04.2010 10:52 · від Seronya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Місія підприємства, його загальна характеристика та аналіз організаційної структури управління. 2. Аналіз основних засобів і використання виробничих потужностей. 3. Аналіз собівартості продукції (послуг). 4. Аналіз обігу та використання трудових ресурсів. 5. Аналіз фінансового стану організації. 6. Аналіз функціонування систем управління матеріально-технічними запасами та управління якістю. 7. Аналіз маркетингової діяльності та системи збуту продукції (послуг). 8. Аналіз і шляхи підвищення ефективності системи менеджменту організації. Висновки і пропозиції. Список використаної літератури Додатки

Висновок

Концепція проектного аналізу являє собою набір методичних принципів, які визначають послідовність збору та способів аналізу даних, методів вивчення інвестиційних пріоритетів, способів урахування широкого кола аспектів до прийняття рішень про реалізацію планів. Вона концентрується на з’ясуванні витрат на здійснення проекту та вивченні результатів з різнобічних позицій: інтересів акціонерів; економіки в цілому; організацій, які беруть участь у здійсненні господарської діяльності підприємства, природного та соціального зовнішнього середовищ, в яких здійснюватиметься підприємницька діяльність.

Проведений аналіз комерційної діяльності БМУ “МАШБУТ” свідчить про те, що підприємство є прибутковим та ефективно функціонуючим. За багаторічну історію існування воно здобуло відоме ім'я, сприятливий імідж та довіру клієнтів. Підприємство здійснює моніторинг зовнішнього середовища: вивчає законодавчу базу, проводить аналіз і оцінку конкурентів, вивчає потреби споживачів, для того, щоб адекватно і вчасно на них реагувати і бути сильними в конкурентної боротьбі.

Місією діяльності БМУ “МАШБУТ” є задоволення потреб населення в якісному будівництві житла, наданні послуг по ремонту квартир, проведення ефективної соціальної політики. З урахуванням місії розроблені цілі і задачі, яким відповідає ефективно побудована організаційна структура підприємства.

БМУ “МАШБУТ” має високі коефіцієнти ліквідності, це означає здатність підприємства своєчасно оплачувати поточні зобов'язання; коефіцієнт поточної ліквідності, який є узагальнюючим показником ліквідності, дорівнює 1,032- це означає, що на кожну гривню поточних зобов'язань припадає 1,032 гривні поточних активів підприємства, тобто після сплати боргів у нього залишаються кошти. Перевищення значення коефіцієнту оборотності дебіторської заборгованості над значенням коефіцієнту оборотності кредиторської заборгованості свідчить про поліпшення платоспроможності БМУ “МАШБУТ”.

Рентабельність реалізації підприємства складає 6,79 %. Це не досить великий показник, але враховуючи те, що БМУ “МАШБУТ” існує самостійно не досить довго, говорить про те, що підприємство здобуло великих успіхів і цей коефіцієнт рентабельності для нього досить великий.

Таким чином, оцінка фінансового становища БМУ “МАШБУТ” свідчить про те, що підприємство набуло фінансової потужності, воно на даний час є рентабельним, високоліквідним і прибутковим, має потенціал для розширення своєї діяльності через введення нових послуг з ремонту житлових приміщень і підвищення їх якості.

Коментар модератора

26 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?