Курсова робота «Обґрунтування нових видів продукції на підприємстві ТОВ «САЮЗ”», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 30.04.2010 08:41 · від Seronya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1). Комерційний аналіз 2). Технічний аналіз 3). Соціальний аналіз 4). Фінансовий аналіз 5). Економічний аналіз 6). Екологічний аналіз 7). Інституційний аналіз

Висновок

На основі вищевикладеного необхідно здійснити наступні заходи:

1. Посилити кадрову та матеріально-технічну бази маркетингової служби та вдосконалити рекламування продукції, що виготовляється.

2. Розширити номенклатуру та постійно збільшувати кількість конкурентноздатних ТНС.

3. Розширити номенклатуру антен, які виготовляються для систем супутникового телебачення, зокрема для приймання каналів НТВ.

4. Постійно співпрацювати з НДІ, НТІ та іншими підприємствами, які розробляють та випускають радіоелектронні, сполучні з антенами, пристрої для систем радіозв’язку, радіолокації, радіонавігації і т.д. Звертатися до ДК “Укрспецекспорт” з пропозиціями щодо можливості експорту виробляємої техніки.

5. Розширювати співпрацю з підприємствами нафтогазового комплексу.

6. Розглянути можливість використання антенної техніки в інших галузях народного господарства та в комунальних службах.

7. Розглянути можливості використання основних засобів підприємства (будівель, верстатів, інструменту, вимірювальної техніки та ін.) для виготовлення вузлів для малих літальних апаратів (одно-чотирьох місні літаки та гелікоптери, наприклад, програма виготовлення українського гелікоптера “Ангел”).

8. Розробити реальний, привабливий план розвитку підприємства для пошуку інвесторів та зацікавлених у співробітництві підприємств.

9. Завершення проекту

“Проект реструктуризації ТОВ “САЮЗ” є спільною інтелектуальною власністю УкрНТІ “Промтехнологія” та ДІКТЕД.

ТДНТП “Промінь” отримує права співвласника даної інтелектуальної власності лише після здійснення ним в повному обсязі остаточного розрахунку з УкрНТІ “Промтехнологія” за виконані роботи.

Матеріали розповсюджуються виключно у відповідності до списку адресатів, його заборонено копіювати та будь яким чином відображати.

Коментар модератора

25 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?