Курсова робота «Синтез електричних фільтрів та аналіз частотних характеристик», 2001 рік

З предмету Радіотехніка · додано 28.04.2010 11:17 · від Viktoria · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Перелік скорочень 6 Вступ 7 1. Синтез фільтрів 8 1.1. Визначення порядку фільтру і побудова графіка АЧХ апроксимуючої функції 8 1.2Розрахунок полюсів апроксимуючої функції, складання передавальної функції за напругою, побудова графіка АЧХ 11 1.3Розрахунок g-параметрів НЧ фільтру-прототипу 12 1.4Визначення параметрів LC-елементів ФВЧ та СФ 13 2.Аналіз фільтрів 16 2.1. Складання і вирішення системи рівнянь для схеми ФВЧ, розрахунок АЧХ і ФЧХ 16 2.2. Складання і вирішення системи рівнянь для схеми СФ, розрахунок АЧХ і ФЧХ 18 2.3. Складання передавальної функції для ФВЧ, визначення її полюсів, розрахунок АЧХ і ФЧХ 21 2.4. Розрахунок перехідної та імпульсної характеристик ФВЧ 24 2.5. Розрахунок реакції фільтра ВЧ на синусоїдальний вплив з одиничною амплітудою для 3 значень частоти коливань: Fc /2, Fc, 2Fc 26 Висновки 29

Висновок

У ході курсової роботи здійснюється синтез фільтрів в результаті вирішення задачі апроксимації і реалізації. У якості функції апроксимації використовується функція Баттерворту. Спочатку проводиться розрахунок порядку фільтру, який би забезпечував задане загасання. Потім проводиться перехід від передавальної функції за потужністю до передавальної функції за напругою. Розраховуються g-параметри фільтру прототипу нижніх частот і за формулами переходу розраховуємо ФВЧ і СФ. У другій частині роботи здійснюється аналіз структур синтезованих фільтрів різного типу з використанням методу вузлових потенціалів. Виконується побудова АЧХ і ФЧХ для ФВЧ і СФ. Вид АЧХ відповідає загальному виду АЧХ для ФВЧ і СФ. Розраховано фільтр верхніх частот з граничною частотою смуги пропускання (МГц) і загасанням (дБ) на частоті загородження, що відповідає вимогам технічного завдання. Розраховано смуговий фільтр з граничними частотами смуги загородження (МГц), (МГц). Граничні частоти смуги загородження відповідають частотам, заданим у технічному завданні. При вирішенні системи рівнянь математичної моделі схеми фільтру методом Крамера отримано АЧХ, яке також відповідає загальному виду для ФВЧ, розраховано полюси передавальної функції ФВЧ, які дорівнюють полюсам апроксимуючої функції. Також було розраховано імпульсну та перехідну характеристики ФВЧ та розраховано реакцію фільтру на синусоїдальний вплив з одиничною амплітудою.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?