Курсова робота «Теорія циклів і криз та особливості циклічного розвитку в розвинених ринкових системах», 2009 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 30.04.2010 11:39 · від Roman · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Циклічний розвиток економіки: сутність, причини, наслідки 5 1.1. Економічні цикли. Їх сутність, причини та наслідки 5 1.2. Криза як одна із головних фаз економічного циклу та її роль для економіки. 9 1.3. Види циклів 12 Розділ 2. Світовий досвід циклічного розвитку. 14 2.1. Особливості циклічного розвитку в зарубіжних країнах. 14 2.2. Кризи та методи їх подолання у розвинених країнах світу. 17 2.3. Антициклічна політика за кейнсіанською теорією. 24 Розділ 3. Аналіз фінансової економічної кризи в україні 27 3.1. Сучасна фінансова економічна криза в україні та її особливості 27 3.2. Вплив кризи на економіку україни 32 3.3. Необхідність і заходи антикризової політики в україні 38 Висновки 48 Список використаної літератури 50

Висновок

Циклічний розвиток економіки став предметом дослідження багатьох учених-економістів.

При аналізі циклічності, визначено, що рух економіки відбувається по спіралі, від нижчого до вищого рівня розвитку.

Залежно від тривалості виділяють короткі, середні та довгі циклічні коливання.

У підходах до породження економічного циклу виділяють інтернальні теорії, що розглядають економічний цикл як породження внутрішніх причин, та екстернальні теорії, що пояснюють утворення економічних циклів зовнішніми причинами.

Економічний цикл включає в себе наступні фази: криза, депресія, пожвавлення, піднесення. Тобто ділова активність і виробництво мають пік свого розвитку, коли вони досягають найвищого рівня, і найнижчу точку падіння, коли ділова активність і виробництво знижуються до найнижчого рівня.

Головною ознакою певної фази циклу є стан ділової активності, який проявляється у вигляді: завантаженості виробничих потужностей; сукупних обсягів виробництва; загального рівня цін; зайнятості населення і рівня його доходів; інвестицій у нове будівництво, тощо.

Слід зазначити, що Україна пережила глибоку економічну кризу, яка розпочалася з 2008 року.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?