Реферат «Комерційні банки в банківській системі України», 2008 рік

З предмету Банківська справа · додано 27.04.2010 17:02 · від муся · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Комерційні банки в банківській системі України 4 1.1. Банківська система України 4 1.2. Комерційні банки. Поняття. Класифікація. Основні функції 5 2. Основні функції, роль та значення спеціаліста-фінансиста в діяльності комерційного банку 15 2.1. Фінансова служба банку 15 2.2. Фінансовий відділ. Діяльність фінансиста в комерційному банку 18 Висновок 19 Перелік використаної літератури

Висновок

Дослідження, проведене за темою „Комерційні банки в банківській системі України. Основні функції, роль та значення спеціаліста-фінансиста у діяльності комерційного банку” дозволяє зробити наступні висновки.

У системі грошово-кредитних відносин ключове місце займають банки. Центральний банк є першим рівнем банківської системи країни, а комерційні – другим. Провідне місце в банківській системі України належить Національному банку України, основна функція провадити єдину політику в сфері грошового обігу та зміцнення національної грошової одиниці — гривні.

Комерційні банки – найбільш універсальний тип банків, що займаються широким колом операцій, в тому числі надання кредитів промисловим, торговим та іншим підприємствам переважно за рахунок грошових коштів у вигляді депозитних вкладів. Комерційні банки – основна ланка кредитної системи країни для здійснення різних банківських операцій для своїх клієнтів на базі комерційного розрахунку. Для цього вони використовують не тільки свій власний капітал, але й залучений фінансовий капітал у вигляді вкладень, депозитів міжбанківських кредитів та інших джерел. При цьому залучені кошти, як правило, значно перевищують обсяги власного капіталу комерційних банків. Комерційні банки класифікуються за різними ознаками та критеріями і виконують різноманітні операції. Найважливіша складова успіху будь-якого комерційного банку - грамотна система управління. Для вимірювання ступеня банківських ризиків і управління ними в банку створюється фінансова служба. Її структуру і функції зумовлює комплексний підхід до управління активами і пасивами банку. Фінансист працює у фінансовому відділі, основними задачами якого є управління поточними і середньостроковими ризиками через формування єдиного інформаційно-аналітичного простору банку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?