Курсова робота «Поняття та мета покарання», 2006 рік

З предмету Право · додано 26.12.2006 01:45 · від fulcrum · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Поняття та ознаки покарання 4 Покарання в боротьбі зі злочинністю 8 Відмінність покарання від інших примусових заходів 10 Мета покарання 11 Загальна та спеціальна превенція 17 Висновок 21 Список використаної літератури: 22

Висновок

Особливої уваги у зв’язку з рішенням проблеми вдосконалення кримінального законодавства заслуговує існуючі в суспільній думці протиріччя відповідно до цілей покарання. Дослідження показують, що суспільна думка, виступає в цілому за розширення кримінальної відповідальності та за посилення жорстокості санкцій в межах діючого законодавства, одночасно схиляється до того, що ефективність покарання невелика і у більшості випадків мети виправлення, і тим більш перевиховання засудженого. Така думка переважає не тільки в Україні, а й в інших країнах, в різних правових сім’ях.

Я вважаю, що таку позицію, як посилення жорстокості покарання, необхідно змінювати. Навпаки, жорстокість покарання переконує винного в його несправедливості, робить засудженого більш жорстоким, породжує в його свідомості почуття образи, неповаги до суспільства, держави та її законів, тому значущість покарання у боротьбі зі злочинністю визначається не його жорстокістю, а справедливістю, невідворотністю, своєчасністю та неминучістю застосування за кожний вчинений злочин.

Тільки те покарання, що правильно і справедливо призначено і реалізовано, що дійсно відповідає тяжкості вчиненого злочину, буде сприйматися засудженим та іншими особами як остаточний і дійсно заслужений наслідок злочинної поведінки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали