Курсова робота «Економічний аналіз основних показників звітності утворень корпоративного типу», 2005 рік

З предмету Аналіз господарської діяльності · додано 27.04.2010 16:11 · від sanek · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ I. теоретичний аспект аналізу фінансового стану корпоративного утворення та основних показників його діяльності 1.1. Сутність аналізу фінансової звітності та його роль в сучасних умовах господарювання. 1.2. Дослідження літературних джерел з питань аналізу фінансової звітності. 1.3. Завдання, напрями та методичні прийоми аналізу показників фінансової звітності. Розділ II. Організаційно-економічна характеристика НКМЗ 2.1. Особливості діяльності та економічна характеристика НКМЗ 2.2. Оцінка стану господарювання корпорації Розділ III. Аналіз фінансового стану НКМЗ 3.1. Загальна оцінка майна та джерел утворення НКМЗ 3.2. Аналіз платоспроможності та фінансової стійкості корпорації 3.3. Шляхи вдосконалення аналізу фінансового стану НКМЗ Висновки Список використаних літературних джерел Додатки

Висновок

У даній роботі було розглянуто теоретичні та практичні засади організації та проведення економічного аналізу фінансового стану підприємства на основі аналізу основних показників звітності.

Основною метою фінансового аналізу є отримання показників, які давали б об’єктивну точну картину про фінансовий стан підприємства його можливості, обґрунтування перспектив та напрямів подальшого розвитку діяльності.

Основним джерелом інформації про фінансовий стан є звітність підприємства. На основі інформаційного масиву даних зазначених в основних формах звітності з допомогою прийомів і способів економічного аналізу розраховуються основні показники та коефіцієнти, які характеризують рівень ліквідності та платоспроможності підприємства, а також рівень фінансової стійкості.

При дослідженні даної теми, ми стикнулися з такою проблемою, що в більшості літературних джерел вченими розглянуто основні аспекти економічного аналізу фінансового стану звичайного підприємства, а не утворення корпоративного типу.

Проблема полягає в тому, що корпорація є специфічним господарським утворенням, має складну організаційну структуру, притаманну лише їй систему управління. Таким чином, перед вченими теоретиками і практиками постає завдання розробки та впровадження методичних прийомів та принципів економічного аналізу фінансового стану корпоративного утворення. Тобто, як потрібно організувати систему економічного аналізу, щоб досягти максимального ефекту при забезпечені дієвості системи управління корпорацією.

Сьогодні без аналізу не може функціонувати жодний суб’єкт господарювання. Економічний аналіз є основою забезпечення стійкого фінансового становища утворення корпоративного типу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?