Дипломна робота «Особистісні детермінанти професійного самовизначення студентів факультету літальних апаратів», 2005 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 27.04.2010 15:53 · від марго · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичний аналіз особистісних детермінантів професійного самовизначення 1.1. Сутність поняття «професійне самовизначення» в психології 1.2. Роль особистісних властивостей особистості у професійному самовизначенні 1.3. Професійно важливі якості пілотів 1.4. Висновок до першого розділу Розділ 2. Експериментальне дослідження взаємозв'язку вивчення особистісних особливостей з професійним самовизначенням студентів факультету літальних апаратів 2.1. Процедура та методи емпіричного дослідження 2.2. Емпіричне дослідження особистісних особливостей студентів факультету літальних апаратів 2.3. Емпіричне дослідження взаємозв’язку особливостей з професійним самовизначенням Загальні висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Професійне самовизначення – це не лише вибір конкретної професії, але й вибір усього життя. Людина часто обирає не лише дану професію, але дещо більш важливе, те, що дана професія дає їй для більш повного відчуття свого життя. Дане поняття доцільно розглядати як процес своєрідної соціалізації індивіда, який включає в себе певні етапи та має широку структуру.

Перелік психологічних вимог – структурних одиниць професійного самовизначення – до представників льотної професії не може обмежуватися якостями, обумовленими складністю процесу пілотування літака. Сюди можна віднести такі важливі психологічні функції, як емоційна та операційна напруженість, швидкість, точність та координація рухів, високе переключення та розподіл уваги, добре розвинене сприймання, пам’ять та мислення. Не тільки процес літаководіння, а й здійснення бойового застосування літака вимагають від льотчика широкого спектру знань, умінь і навичок. Тому здатність до навчання – здатність до засвоєння значного обсягу знань і формування різноманітних умінь і навичок – можна визначити як головну психологічну вимогу до льотчика.

Результати дослідження показали психологічні особливості та фактори студентів факультету літальних апаратів, що їх детермінанти професійного самовизначення показали середні результати. Цей факт вказує на стандартне протікання студентського етапу процесу самовизначення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?