Курсова робота «Розрахунок основних розділів плану соціально-економічного розвитку машинобудівного підприємства», 2007 рік

З предмету Планування, бюджетування · додано 26.04.2010 13:24 · від Студент · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. План виробництва та реалізації продукції 1.1. План продажу продукції та виробнича програма (в натуральному вираженні) 1.2. План реалізації продукції та виробнича програма (у вартісному вираженні) 1.3. Баланс виражених потужностей та їх використання 2. План матеріально-технічного забезпечення. 2.1. Розрахунок потреби в основних матеріалах. 2.2. Розрахунок потреби в допоміжних матеріалах. 3. План технічного розвитку і організації виробництва. 4. План з праці та заробітної плати. 4.1. Чисельність персоналу. 4.2. Фонд оплати праці персоналу підприємства. 5. План по собівартості. 5.1. Розрахунок кошторису витрат на утримання та експлуатацію обладнання. 5.2. Розрахунок кошторису цехових (загально-виробничих) витрат. 5.3. Складання калькуляції і визначення відпускної ціни на кожний виріб. 6. Розрахунок основних техніко-економічних показників господарської діяльності підприємства. Висновки Додатки Список літератури.

Висновок

Під час виконання курсової роботи я закріпила теоретичні і практичні знання з підготовки і складання річного плану соціально-економічного розвитку підприємства, виконані завдання, які формують зведений поточний план підприємства. Такі як: виробництво і реалізація продукції, матеріально-технічного забезпечення, технічний розвиток і організація, праця і заробітна плата, а також собівартість, прибуток і рентабельність.

Коментар модератора

26 стор. Робота є розрахунковою. Дуже мало теорії. Є пояснення до розрахунків.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?